Firma TRI (Poland) w Wolbromiu została wyróżniona srebrną nagrodą wśród najlepszych europejskich dostawców Toyoty za rok 2009 w kategorii terminowość dostaw. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Brukseli (11.03.2010) na dorocznym Spotkaniu TME (Toyota Motor Europe). Statuetkę „Supplier Award For Achievement” odebrał Prezes TRI (Poland), pan Takahisa Kato. Firma uhonorowana została również wyróżnieniem “Certificate of Recognition” dla 20 najlepszych dostawców w kategorii zarządzania projektami.
TRI (Poland) od 2004 roku utrzymuje pozycję jednego z 6 czołowych dostawców wśród 350 europejskich dostawców Toyoty. Potwierdzeniem tak wysokiej pozycji są zdobywane na przestrzeni lat nagrody: w 2004 za jakość, w 2005 za jakość, w 2006 za jakość oraz zarządzanie projektami, w 2007 za terminowość dostaw, w 2008 złota nagroda za terminowość dostaw.

Po odebraniu nagrody Takahisa Kato, prezes zarządu TRI (Poland), powiedział: „Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Ten rok jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy jubileusz 10- lecia działalności firmy. Utrzymanie pozycji jednego z najlepszych dostawców nie byłoby jednak możliwe bez sumiennej pracy naszych pracowników. Dlatego przy tej okazji dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie”.
Firma TRI (Poland) powstała w 1999 r., jest firmą-córką japońskiego koncernu TRI (Tokai Rubber Industries). W wolbromskim zakładzie produkuje części antywibracyjne, głównie dla japońskich producentów samochodowych.
TME (Toyota Motor Europe) co roku wyróżnia swoich nalepszych dostawców w pięciu kategoriach: zarządzanie projektami, terminowość dostaw, koszt, jakość oraz Value Analysis.

Źródło: www.wolbrom.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze