Już po raz drugi w olkuskim Gimnazjum nr 1 zorganizowano Turniej Integracyjny „Rusz głową, kopnij nogą”.  W ubiegłym roku gimnazjaliści spędzali tak mikołajki, tym razem do wspólnej zabawy zaprosili młodszych kolegów z klas integracyjnych IV – VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Olkuszu.
W imprezie uczestniczyło 19 uczniów. Turniej podzielono na trzy części. Na początek wszystkich czekało „łamanie głowy”, czyli krótki test wiedzy. Kolejny etap to kończenie znanych przysłów i powiedzonek oraz rozpoznawanie fotografii.

Uczniowie mieli też okazję wykazać się sportowymi umiejętnościami. Przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów każdy uczestnik strzelał bramki lub pokonywał mini- slalom, kozłując piłkę.
Wśród uczniów szkoły podstawowej zwyciężył Dawid Różański. Drugie miejsce przypadło Ani Jurczyk, a trzecie Marii Żuchowicz. Z grona gimnazjalistów najlepsza okazała się Katarzyna Kozioł. Na drugiej pozycji uplasował się Sebastian Zajega, a na trzeciej Kamil Pazdan i Bartłomiej Kania. Tego dnia nie było przegranych. Każdy z uczestników otrzymał mikołajkową paczkę i pamiątkowy dyplom.
Integracyjny turniej przygotowały nauczycielki z olkuskiego Gimnajzum nr 1 : Marzena Pałka, Gabriela Leisner, Klaudia Guzik, Monika Bugała oraz Ewa Kwaśniewska.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze