st wena walbrzych

Tancerze Weny w mistrzowskim stylu kończą obecny sezon. Po wielu latach oczekiwania, w końcu podopieczni Rafała Lebiesta i jego współpracowników stanęli na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Europy. Od niedawna tytułem najlepszej dużej formacji hip-hop na Starym Kontynencie może pochwalić się Wena Junior.

To ogromny sukces całej tanecznej rodziny z Olkusza i Krakowa. Do Wałbrzycha, który w tym roku był gospodarzem europejskiego czempionatu zjechało ponad 3000 zawodników choćby z Danii, Belgii, Anglii, Niemiec, czy Włoch. Konkurencja była naprawdę silna, a mimo to tancerze prowadzeni przez Roberta Chodarę spełnili marzenia i do domów wrócili ze złotem, wyprzedzając ekipy m.in. z Czech i Słowenii.

– Jest to niewątpliwie największy sukces tancerzy Szkoły Tańca Wena. W grupie tańczy młodzież zarówno z Krakowa jak i z Olkusza. Bardzo miłe powitanie zgotowali zawodnikom ich rodzice. Były fajerwerki i transparenty. Bardzo dziękujemy wszystkim za gorący doping, hektolitry łez szczęścia i wiele gratulacji – komentuje Rafał Lebiest, założyciel Weny, której historia zaczęła się prawie 20 lat temu w stolicy Małopolski.

Po emocjach związanych z najważniejszymi w tym roku zawodami przyjdzie czas na prezentację umiejętności przed własną widownią w ramach corocznej gali podsumowującej cały rok ciężkiej pracy. Taneczne show, w którym udział wezmą ci najmłodsi i ci dużo starsi tancerze, już w najbliższą sobotę w dwóch odsłonach – przedpołudniowej z występami maluchów i popołudniowej, gdzie wystąpią również świeżo upieczeni Mistrzowie Europy.

Fot. Szkoła Tańca Wena

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze