wykrzyknik

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik informuje o zmianie organizacji ruchu w dniach od 29.10.2016 r. do 1.11.2016 r., mającej na celu upłynnienie ruchu w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych.

Od soboty 29 października do wtorku 1 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu na wjeździe z Drogi Krajowej 94 do cmentarza oraz na ulicach osiedla Piaski, dolotowych do cmentarza, tj. ul. Kruszcowej, Ołowianej i Powstańców Śląskich.

 

Szczegółowa mapa przedstawiająca zmianę organizacji ruchu w okresie Wszystkich Świętych dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu.

UMIG Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxy
xxy
5 lat temu

[quote name=”pavv”]Kto na tej mapce tak naćkał niepotrzebnych informacji gdzie jaki znak będzie stał? Normalnie człowiekowi wystarczy tylko oznaczenie kierunku jazdy i tyle… [/quote]

To nie jest schematyczna mapka dla „pospólstwa”, tylko szczegółowy *PROJEKT* zmiany organizacji ruchu. Na podstawie tego projektu służby nanoszą nowe oznakowanie, zakrywają znaki nieaktualne, organizują ruch. Dlatego właśnie żadna informacja tam nie jest zbędna. Oczywiście moglibyśmy wymagać też wersji „dla idiotów”, ale po co – plan jest wystarczająco mały i wystarczająco czytelny by przeciętny człowiek był w stanie go przeczytać. Mamy tylko udawać głupszych niż jesteśmy czy też naprawdę mamy stać się głupsi?

pavv
pavv
5 lat temu

Kto na tej mapce tak naćkał niepotrzebnych informacji gdzie jaki znak będzie stał? Normalnie człowiekowi wystarczy tylko oznaczenie kierunku jazdy i tyle… aha… już widzę… Panowie się podpisali. Swoją drogą to dobry pomysł – w ub. roku się prawie sprawdził. Prawie bowiem ze 20% kierowców i tak uparcie jechało pod prąd.