Pomimo chłodnej aury przełom grudnia i stycznia to wyjątkowy czas, w trakcie którego świąteczny nastrój łączy się ze szczególną atmosferą akcji charytatywnych organizowanych w tym okresie. Jedną z nich jest doroczny koncert, organizowany przez olkuskie Stowarzyszenie na rzecz oświaty, kultury i pomocy społecznej ”Wszyscy dla Wszystkich” .

Charytatywne koncerty organizowane przez Stowarzyszenie „Wszyscy dla Wszystkich” na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych organizowanych w Olkuszu. Od samego początku cieszą się sporym zainteresowaniem ludzi chętnych do pomagania potrzebującym.

W tym roku koncert odbędzie się 7 lutego, o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu. Będzie to jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wydarzenia.

Coroczne koncerty organizowane przez stowarzyszenie mają charakter dobroczynny i służą zbieraniu funduszy na pomoc potrzebującym. Tegoroczny Koncert Charytatywny „Dar Serca dla Wiktorii” ma na celu zebranie środków, które zostaną przeznaczone na rehabilitację poszkodowanej w wypadku samochodowym Wiktorii Kałwy.

Koncert ten  będzie także okazją do prezentacji całorocznego dorobku dwóch projektów realizowanych przez Stowarzyszenie „Wszyscy dla Wszystkich”. Mowa tutaj o projekcie „Centrum seniora w integracji z młodzieżą”, oraz „Teatr Niepełnosprawnych”.

W trakcie imprezy zaprezentowane zostaną dwa spektakle wyreżyserowane przez Ewę Bryk-Nowakowską przy współpracy z Olgą Śladowską i Mirosławą Drapacz. Pierwszym z nich będzie „Niegodziwa”, w którym wezmą udział  członkowie grupy Teatru Seniora. Drugi spektakl nosi tytuł „Dzwonki”. Wystąpią w nim młodzi podopieczni projektu „Teatr Niepełnosprawnych”.

Oprócz występów teatralnych na przybyłych czeka także bogata oprawa muzyczna. Na scenie wystąpią: grupa instrumentalno-wokalna pod kierunkiem Franciszka Dudka, podopieczni Ogniska Muzycznego DodiArt pod kierunkiem Doroty Stachowicz-Mączki oraz Bartosz Boniecki.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze