To już ostatni dzwonek, żeby zapisać swoją pociechę na pierwszy w Olkuszu Uniwersytet Juniora. Uroczysta inauguracja roku akademickiego odbędzie się już niebawem. Dzieci rozpoczną zajęcia na dwóch kierunkach: Intelektualni Odkrywcy (dzieci w wieku 6-8 lat) oraz Naukowi Tropiciele (dzieci w wieku 9-12 lat). Dziecii będą mogły uczestniczyć w wykładach i warsztatach oraz otrzymają studenckie indeksy.

Niebanalną formę zaspokojenia dziecięcej ciekawości świata zainicjowało Centrum Języków Obcych IMPULS. Prowadzący zajęcia pokażą dzieciom, jak można poznawać świat w niekonwencjonalny sposób. Oprócz empirycznego poznawania świata poprzez biologię, chemię, ekonomię, ekologię i inne, dzieci będą zachęcane do tworzenia własnej interpretacji zjawisk. Na obydwu kierunkach przewidziano jeden wykład i jedne warsztaty w miesiącu. Na każdy z kierunków zostanie przyjętych po 50 dzieci. Rok akademicki będzie podzielony na dwa semestry, a zajęcia będą się odbywały w soboty. Po zakończonym roku akademickim dzieci otrzymają dyplomy ukończenia Uniwersytetu. Rodzice mogą zapisywać swoje dzieci w oddziale CJO IMPULS, ul. kr. K. Wielkiego 59 w Olkuszu. Druki zgłoszeniowe są dostępne na miejscu lub za pośrednictwem strony internetowej www.uniwersytetjuniora.pl. Opłata za rok akademicki wynosi 250 zł.  
Na czele przedsięwzięcia stoi dyrektor regionalny Centrum Helen Doron Early English, który pełni funkcję rektora Uniwersytetu Juniora. Honorowym patronatem objęli to przedsięwzięcie burmistrz Dariusz Rzepka i starosta Leszek Konarski. Patronat medialny sprawuje „Przegląd Olkuski”.

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
bocian70Dżdżu Wnica Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bocian70
bocian70

😆 zapisz się i naucz się grać

Dżdżu Wnica
Dżdżu Wnica

Zapisz i płać 🙂