oyama obóz 2018

W dniach 10-16 luty 2018 roku w Powroźniku/Krynica Zdrój przebywała liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu Oyama Karate z Olkusza, Wolbromia i Zadroża wraz ze swoimi znajomymi. Kilka dni minęło bardzo szybko w rodzinnej atmosferze.

Uczestnicy byli pod opieką Sensei Kazimierza Skalniaka -kierownika obozu oraz wychowawców pani mgr Marty Skalniak i Sensei Kingi Skalniak- kadra pracowała społecznie. 

Uczestnicy obozu zwiedzali Krynicę Zdrój, byli pod pomnikiem Jana Kiepury, w zabytkowej Cerkwi w Powroźniku, Muzeum Nikifora, oczywiście zjeżdżali na sankach, była wycieczka do Muszyny i Żegiestowa, kulig ze Szczawnika do schroniska nad Wierchomlą z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka, treningi przygotowujące do egzaminu oraz Mistrzostw Polski w Kata w Rzeszowie, wybór najlepszych pokoi (porządki), zakup pamiątek i dużo zdjęć.

Podziękowania należą się kadrze za opiekę i serdeczną atmosferę, a wszystkim uczestnikom obozu sportowego słowa uznania za bardzo dobre zachowanie, szacunek i współpracę. Dziękujemy panu kierowcy oraz firmie PKM Olkusz za profesjonalną usługę. Rodzicom i opiekunom dziękujemy za znakomite przygotowanie dzieci. Gratulujemy wszystkim zdanego egzaminu i życzymy dalszych sukcesów.

Przed nami przygotowania do letniego obozu , tym razem jedziemy do Darłówka, ośrodek znajduje się 100 metrów od morza , warunki są bardzo dobre, już dziś zapraszamy do udziału, z nami na pewno nikt nie będzie się nudził.

11 marca 2018 roku w Hali Sportowej przy ZSP Nr 1 ul. Mariacka 28 w Wolbromiu odbędą się II Otwarte Mistrzostwa OYAMA Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom – Adama Zielnika. Oficjalne rozpoczęcie 10.00. Wstęp wolny. Zapraszamy. OSU!

Oyama Karate

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze