logo zielone swiatlo

Zbierając od lat wiedzę z prawie 300 przeczytanych książek i mnóstwa odbytych kursów, dochodzę do wniosku, że zmiana jest bardzo prostym procesem. Właściwie dzieje się już w momencie podjęcia decyzji. Właśnie teraz, w tej chwili, możesz podjąć decyzję, która sprawi, że w Twoim życiu nastąpi zmiana. Tylko od Ciebie to zależy i tylko Ty możesz to zrobić.
Przychodzi taki czas, kiedy okoliczności dobrze nakładają się z chęcią zmiany czegoś w naszej działalności. U nas taka sytuacja wystąpiła i zgrała się idealnie w czasie. Te okoliczności to zmiany, które globalnie zachodzą w Klubie „Zielone Światło”. Zmiany, które mają spory wpływ na dalsze losy wielu osób, ale też zmiany, które powinny bardzo pozytywnie wpłynąć na to, co robimy jako grupa wsparcia. Z drugiej strony – ta chęć zmiany to fakt, że od dłuższego czasu robiliśmy dosyć powtarzalne akcje, aczkolwiek też stanowiące dla nas duże wyzwanie. Oczywiście to, co robiliśmy sprawiało nam naprawdę ogromną frajdę i ciężko nam jest zostawiać wiele projektów, ale taka już kolej losu.

W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować Stowarzyszeniu „Wszyscy dla Wszystkich” za prawie dwuletnią współpracę, Stowarzyszeniu, z którym mieliśmy okazję pracować na co dzień i przygotowywać wspaniałe projekty.

Uprzejmie zawiadamiamy mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz, że Klub „Zielone Światło” – grupa wsparcia dla osób dotkniętych nowotworem i ich bliskich od 19.11.2012r. zmienia swoją siedzibę i termin spotkań. Obecna siedziba klubu znajduje się w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, przy ul. Fr. Nullo 29, pokój nr 37.  Spotkania odbywać się będą w każdą środę w godz. od 16.00 do 19.00.                                                                                             

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane naszą działalnością.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze