Wizytówki
informator-edukacyjny-97x150
 

Przegląd Olkuski Live! - Olkusz, aktualności, telewizja

Wydanie drukowane Forum Kalendarium Interwencje

Cz24042014

Nr wydania: 24

Back Aktualności Wszystkie Aktualności Wigilie dla mieszkańców Olkusza i Wolbromia

Wigilie dla mieszkańców Olkusza i Wolbromia

bombka

22. grudnia o godz. 14.00 już po raz drugi na olkuskim rynku odbędzie się wigilijne spotkanie dla mieszkańców.
Wigilia organizowana jest z inicjatywy posła Jacka Osucha, we współpracy z burmistrzem Olkusza, starostą olkuskim, olkuskimi parafiami i Związkiem Strzeleckim „Strzelec”. Podobne spotkanie zaplanowano w tym samym dniu o godz. 11.00 w Wolbromiu.

W Olkuszu dla mieszkańców przygotowano około 700 porcji tradycyjnych świątecznych potraw: barszczu czerwonego, ryby, kapusty i pierogów. Przed posiłkiem zaplanowano wspólne życzenia z kapłanami olkuskich parafii, podzielenie się opłatkiem oraz śpiewanie kolęd. - W Olkuszu wydamy ponad 500 paczek dla najuboższych mieszkańców. Bony na paczki były kolportowane przez stowarzyszenia dobroczynne i parafie. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne zostanie zorganizowane także na rynku w Wolbromiu. Tam przewidujemy posiłek dla ponad 200 osób, a  paczki otrzyma 150 osób. Pozyskaliśmy ponad trzydziestu sponsorów – już teraz dziękujemy za wsparcie w organizacji i przekazanie daru serca - informuje poseł Jacek Osuch.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick.

Komentarze zarejestrowanych użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym, pozostałe publikowane są po moderacji. Zachęcamy do rejestracji na naszym portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież