Wigilie dla mieszkańców Olkusza i Wolbromia

bombka22. grudnia o godz. 14.00 już po raz drugi na olkuskim rynku odbędzie się wigilijne spotkanie dla mieszkańców.
Wigilia organizowana jest z inicjatywy posła Jacka Osucha, we współpracy z burmistrzem Olkusza, starostą olkuskim, olkuskimi parafiami i Związkiem Strzeleckim „Strzelec”. Podobne spotkanie zaplanowano w tym samym dniu o godz. 11.00 w Wolbromiu.

W Olkuszu dla mieszkańców przygotowano około 700 porcji tradycyjnych świątecznych potraw: barszczu czerwonego, ryby, kapusty i pierogów. Przed posiłkiem zaplanowano wspólne życzenia z kapłanami olkuskich parafii, podzielenie się opłatkiem oraz śpiewanie kolęd. - W Olkuszu wydamy ponad 500 paczek dla najuboższych mieszkańców. Bony na paczki były kolportowane przez stowarzyszenia dobroczynne i parafie. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne zostanie zorganizowane także na rynku w Wolbromiu. Tam przewidujemy posiłek dla ponad 200 osób, a  paczki otrzyma 150 osób. Pozyskaliśmy ponad trzydziestu sponsorów – już teraz dziękujemy za wsparcie w organizacji i przekazanie daru serca - informuje poseł Jacek Osuch.

Komentarze  

wanda
-1 #3 wanda 2012-12-23 10:28
Panie Posle ja i wielu moich znajomych chcielismy Panu bardzo serdecznie podziekowac za spotkanie wigilijne na rynku Jest Pan czlowiekiem wielkiego serca , dziekujemy!!!!!!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
Rachmistrz
0 #2 Rachmistrz 2012-12-21 10:43
Czy przypadkiem burmistrz RZEPKA dni Olkusza nie chce ugotować na jednym ogniu przy wigili?
Cytować | Zgłoś administratorowi
gracjan
-3 #1 gracjan 2012-12-20 23:53
Dobrze, ze jeszcze się komuś w Olkuszu. Pełen szacunek Panie Pośle Osuch...
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!

Kod antyspamowy
Odśwież