herb olkusza

Ogłoszenie UMiG Olkusz
Szanowni Mieszkańcy, w rozmowach ze mną pytają Państwo o możliwość udostępnienia przejścia przez teren Emalii S.A. na odcinku od Al. 1000-lecia do ul. Partyzantów, drogą obok Marketu Budowlanego. Chciałbym zapewnić, że rozwiązanie tej kwestii traktuję jako jeden z moich priorytetów.

Jeszcze jako radny Rady Miejskiej w Olkuszu niejednokrotnie podnosiłem sprawę uruchomienia połączenia drogowego między Al. 1000-lecia i ul. Partyzantów. Także jako burmistrz podejmuję inicjatywę, by sprawę udostępnienia przejścia przez teren Emalii S. A. ostatecznie rozstrzygnąć.

Istniejący szlak komunikacyjny stanowi wyłączną własność Emalii S.A. w Olkuszu. Nie stanowi drogi publicznej, a o jego udostępnieniu może zadecydować tylko właściciel terenu, którym obecnie jest osoba prywatna. Gmina Olkusz mogłaby decydować o pełnej dostępności omawianej drogi dopiero po uzyskaniu prawa własności do terenu.

Prowadzone dotychczas rozmowy z prywatnym właścicielem terenu były bezowocne. Mimo publicznych deklaracji prezesa Emalii S.A. o woli udostępnienia przejścia, kierowane przez nas propozycje nie spotkały się z jakąkolwiek reakcją z jego strony. W tym tygodniu raz jeszcze skierowałem do prezesa Emalii S.A. pismo, w którym poinformowałem go o chęci prowadzenia rozmów w temacie udostępnienia tak potrzebnego przejścia.

Biorąc pod uwagę dotychczasowy brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej ze strony Emalii S.A., która stanowiłaby podstawę do podjęcia rozmów o udostępnieniu przejścia przez Emalię, z dużym zdumieniem przyjąłem informację o tym, że osoby powiązane z firmą prowadzą zbiórkę podpisów pod petycją w tej sprawie. Intencji tego działania mogę się jedynie domyślać. Cały czas podejmowałem i w dalszym ciągu konsekwentnie będę podejmował próby porozumienia z właścicielem terenu. O udostępnieniu przejścia będziemy jednak mogli mówić dopiero wtedy, gdy Emalia S.A. podejmie z Gminą konstruktywną rozmowę.

Roman Piaśnik
Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

52
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
52 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
JwonaAgnieszkaAlinaWiesławPanek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jwona
Jwona

[quote name=”kto uwierzy”]Roman Piaśnik przed wyborami naobiecywał, a co z tego wyszło to widać na co dzień.[/quote]
ątrzy Burmistrz Piaśnik to co obiecał przed wyborami to realizuje i do końca kadencji zrealizuje jeszcze więcej a pan niech nie jątrzy bo pan nie dostał stanowiska…

Agnieszka
Agnieszka

Burmistrz Piaśnik jest konkretny i stanowczy i nie obawia się niczego.Nie jest w żadnym ukladzie politycznym i nikomu nie ulega.Takiego burmistrza nam potrzeba na druga kadencje.

Alina
Alina

[quote name=”Turek”][quote name=”MIROSŁAWA”]JUŻ Z RZEPKĄ BYŁY ROZMOWY O DRODZE ALE SIĘ NIE ZGODZIŁ ALE OBECNY BURMISTRZ TO WRĘCZ UTRUDNIA OTWARCIE BO NIE MIAŁBY Z TEGO KORZYŚCI. ON JAKO PRACOWNIK NAS MIESZKAŃCÓW POWINIEN JAK PRZED WYBORAMI WYJŚĆ DO LUDZI A NIE ZAMYKAĆ SIĘ W GABINECIE. PANIE PIAŚNIK PROSZĘ WYJŚĆ DO LUDZI 9zvZ5[/quote]Burmistrz boi sie ludzi , boi sie wszelakich instytucji wojewódzkich , boi sie jakiejkolwiek wypowiedzi publicznej , czy to w telewizji czy w lokalnych portalach , nie mówiąc juz o debacie z Piasnym , nie da sie w taki sposób zarządzać miastem , burmistrz jest ograniczony tylko do swego urzędu… Czytaj więcej »

Wiesław
Wiesław

[quote name=”obiecanki”]Przejście przez Emalię to kolejna do dziś niezałatwiona przez burmistrza sprawa o której Roman Piaśnik pisał w swoich artykułach sponsorowanych w Przeglądzie Olkuskim przed wyborami.[/quote]
Populisto najpierw się zastanów co piszesz to nie Piaśnik udostępnia drogę przez Emalię tylko pan Cader bo jest właśćicielem gruntu jeśli nie wyraża zgody to nikt go do tego nie zmusi.

Panek
Panek

[quote name=”wybb2″][quote name=”Free”]Ta interpelacja wywołała to ogłoszenie https://bip.malopolska.pl/umigolkusz,a,1304563,interpelacja-nr-or000362017-z-dnia-20-marca-2017r.html%5B/quote%5D

Brawo dla pana Wojciecha Panka. Panie radny proszę nadal cisnąć Piaśnika w sprawie przejścia przez Emalią bo inaczej nic z tego nie będzie ;-)[/quote] Pan Panek to może tyle co ruszyć palcem w bucie.

POPP
POPP

[quote name=”loki”]Przejazd jest potrzebny!

Ciekawy link, przeczytajcie http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/olkusz/a/olkusz-przejscie-przez-emalie-polaczyloby-osiedla-z-centrum-miasta,11971361/%5B/quote%5D
Tyle lat go nie ma i jakoś mozna sie obejść. Zastepczy temat, bo pewna lokalna partia jest na dnie i chce chociaż troche zaistnieć. Albo radni z tej partii. Nie macie szans, najpierw przed wami kroczyła buta a teraz upadek. Kara musi byc.

loki
loki
troche obiektywizmu
troche obiektywizmu

[quote name=”hrew”]Zastanawia mnie jak ci nasi olkuscy kościelni i tacy pobożni radni godzą w swoim sumieniu jawne okłamywanie opinii publicznej swoimi „inicjatywami” i interpelacjami dotyczącymi spraw już dawno załatwionych lub zupełnie niezwiązanych z działalnością burmistrza. Później z premedytacją przypisują sobie zasługi lub głoszą niesłuszną krytykę. Ostatni przykład – kładka, o której dobrze wiedzą ze niedługo będzie remontowana, a i tak nie powstrzymało to takiego jednego przed opowiadaniem do kamery jak to może łaskawie burmistrz coś zrobi.Gdzie w tym wszystkim jakakolwiek moralność i szczerość wobec bliźniego? Jak można później chwalić się swoimi świętoszkowatymi zdjęciami z kościoła?[/quote]a może spójrz glębiej i zobacz… Czytaj więcej »

hrew
hrew

Zastanawia mnie jak ci nasi olkuscy kościelni i tacy pobożni radni godzą w swoim sumieniu jawne okłamywanie opinii publicznej swoimi „inicjatywami” i interpelacjami dotyczącymi spraw już dawno załatwionych lub zupełnie niezwiązanych z działalnością burmistrza. Później z premedytacją przypisują sobie zasługi lub głoszą niesłuszną krytykę. Ostatni przykład – kładka, o której dobrze wiedzą ze niedługo będzie remontowana, a i tak nie powstrzymało to takiego jednego przed opowiadaniem do kamery jak to może łaskawie burmistrz coś zrobi.
Gdzie w tym wszystkim jakakolwiek moralność i szczerość wobec bliźniego? Jak można później chwalić się swoimi świętoszkowatymi zdjęciami z kościoła?

ForumRomanum
ForumRomanum

[quote name=”Panisko bis”][quote name=”Panisko”]Pan radny Panek to pracuje pod publikę nic konkretnego nie załatwił mieszkańcom Pakuski .Już się mieszkańcy na nim poznali i większość się opowiedziała że już na niego nie zagłosuje ![/quote]Całkowicie popieram bo to jest prawda[/quote]Widzę, że ktoś zlecił badanie popularności pana Panka. Kurde tyle czasu tu mieszkam i pierwsze słyszę ;). A czy zlecił również badanie popularności pozostałych olkuskich politykierów ? Błagam, proszę o odrobinę logiki. Jeżeli piszesz większość to zapewne z większością rozmawiałeś/aś… W przeciwnym razie to populizm. A jeżeli jest to badanie na próbie z błędem to powinieneś podać wielkość próby, możliwy błąd oraz termin,… Czytaj więcej »

koti
koti

Brawo panie Panek, pana działalność boli pewne środowisko. Tak trzymać, pokażcie, że w Olkuszu może być normalnie, a nie jak w PRL-bis.

Panisko bis
Panisko bis

[quote name=”Panisko”]Pan radny Panek to pracuje pod publikę nic konkretnego nie załatwił mieszkańcom Pakuski .Już się mieszkańcy na nim poznali i większość się opowiedziała że już na niego nie zagłosuje ![/quote]
Całkowicie popieram bo to jest prawda

Panisko
Panisko

Pan radny Panek to pracuje pod publikę nic konkretnego nie załatwił mieszkańcom Pakuski .Już się mieszkańcy na nim poznali i większość się opowiedziała że już na niego nie zagłosuje !

zwykły kurczak
zwykły kurczak

[quote name=”Drogowy”][quote name=”Pakuska”]Radny Panek przez rok punktował za brak zaangażowania przy SAG-u.
Teraz OFNE, wcześniej dopytywał o koszty lodowiska.
Brawo.[/quote]
No i przecież ciągle „WALCZY” o otwarcie wyjazdu z ul. ARMII KRAJOWEJ na Osiecką, może będzie zwycięski! Mieszkańcy Pakuski bardzo na to czekają.[/quote]

Walka i punktowanie pod publiczkę. A zjazd będzie wtedy kiedy będzie miał postać a radny nie będzie miał na to żadnego wpływu.

Drogowy
Drogowy

[quote name=”Pakuska”]Radny Panek przez rok punktował za brak zaangażowania przy SAG-u.
Teraz OFNE, wcześniej dopytywał o koszty lodowiska.
Brawo.[/quote]
No i przecież ciągle „WALCZY” o otwarcie wyjazdu z ul. ARMII KRAJOWEJ na Osiecką, może będzie zwycięski! Mieszkańcy Pakuski bardzo na to czekają.

Pakuska
Pakuska

Radny Panek przez rok punktował za brak zaangażowania przy SAG-u.
Teraz OFNE, wcześniej dopytywał o koszty lodowiska.
Brawo.

Zoriętowany
Zoriętowany

[quote name=”Mirek”][quote name=”Grzegorz Gęgotek”]Panie burmistrzu Piaśnik to co pan w kampanii powiedział wszystko pan realizuje , życzę panu drugiej kadencji . A populistami z PIS niech się pan nie przejmuj bo oni nie mają żadnych szans .[/quote]
Buduje w sojuszu z Panem D. którego publicznie nazwał „złodziejem”. Starzy kumple, smutna prawda.[/quote]
Roman Piaśnik nigdy nie nazwał pana Dudkiewicza złodziejem niech się pan liczy co pan pisze bo przegra pan w sądzie.

Mirek
Mirek

[quote name=”Grzegorz Gęgotek”]Panie burmistrzu Piaśnik to co pan w kampanii powiedział wszystko pan realizuje , życzę panu drugiej kadencji . A populistami z PIS niech się pan nie przejmuj bo oni nie mają żadnych szans .[/quote]
Buduje w sojuszu z Panem D. którego publicznie nazwał „złodziejem”. Starzy kumple, smutna prawda.

OpamiętajSięGł...e
OpamiętajSięGł...e

ForumRomanum, ty jesteś tak opętany, że trzeba ci egzorcysty aby wygonił z ciebie całe zło tego świata. A zło jakie nosisz w sobie do burmistrza to napewno.

www
www

[quote name=”Grzegorz Gęgotek”]Panie burmistrzu Piaśnik to co pan w kampanii powiedział wszystko pan realizuje , życzę panu drugiej kadencji . A populistami z PIS niech się pan nie przejmuj bo oni nie mają żadnych szans .[/quote]
popieram

ForumRomanum
ForumRomanum

[quote name=”LEMON”][quote name=”ForumRomanum”][ .[/quote] Weźmie całą pulę w gminie i powiecie. Wtedy, krusiki chyba się pod ziemią zakopią.[/quote] Chlipie/babo, każdy będzie lepszy od słońca jury. Krusiki również. Realnie napisz z czego zasłynął nasz pan. To najlepszy dowód na to, że wiek emerytalny nie może być podnoszony. Czy jest choć jeden temat, który zrobił dobrze? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym merytorycznie porozmawiać. Natomiast twój komentarz to próba przypodobania się czyli albo jesteś beneficjentem albo aspirujesz…[/quote]7. Rozkręcanie promocji miasta i gminy.8. Rada Seniorów, Rada Młodzieżowa, Budżety Obywatelskie.9. I inne – a do końca kadencji jeszcze 1,5 roku.[/quote]——–C. D7. Błagam, to nie… Czytaj więcej »

ForumRomanum
ForumRomanum

[quote name=”LEMON”][quote name=”ForumRomanum”][ .[/quote] Weźmie całą pulę w gminie i powiecie. Wtedy, krusiki chyba się pod ziemią zakopią.[/quote] Chlipie/babo, każdy będzie lepszy od słońca jury. Krusiki również…. Natomiast twój komentarz to próba przypodobania się czyli albo jesteś beneficjentem albo aspirujesz…[/quote] 1. Od wielu lat tańsza woda.2. Porządek w komunikacji.3. Bardzo dużo inwestycji i tych dużych i tych małych.4. Wielomilionowe zmniejszenie zadłużenia.5. Sprzedaż działek SAG – pozyskanie dużego, rodzimego inwestora.6. Zmniejszenie biurokracji w UMiG – wymiana zasiedziałych stanowisk.7. Rozkręcanie promocji miasta i gminy.8. Rada Seniorów, Rada Młodzieżowa, Budżety Obywatelskie.9. I inne – a do końca kadencji jeszcze 1,5 roku.[/quote]Odp:1. Porównaj cenę… Czytaj więcej »

LEMON
LEMON

[quote name=”ForumRomanum”][ .[/quote] Weźmie całą pulę w gminie i powiecie. Wtedy, krusiki chyba się pod ziemią zakopią.[/quote] Chlipie/babo, każdy będzie lepszy od słońca jury. Krusiki również. Realnie napisz z czego zasłynął nasz pan. To najlepszy dowód na to, że wiek emerytalny nie może być podnoszony. Czy jest choć jeden temat, który zrobił dobrze? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym merytorycznie porozmawiać. Natomiast twój komentarz to próba przypodobania się czyli albo jesteś beneficjentem albo aspirujesz…[/quote] 1. Od wielu lat tańsza woda.2. Porządek w komunikacji.3. Bardzo dużo inwestycji i tych dużych i tych małych.4. Wielomilionowe zmniejszenie zadłużenia.5. Sprzedaż działek SAG – pozyskanie… Czytaj więcej »

ForumRomanum
ForumRomanum

[quote name=”WieżaObserwacyjna”][quote name=”Ryszard Chmiest”]To co ja się orientuję to burmistrz Piaśnik buduje silną ekipę kandydatów na radnych miejskich i powiatowych . J może mieć wpływ nie tylko w gminie ale również w powiecie na obsadzenie starosty i wicestarosty .[/quote] Weźmie całą pulę w gminie i powiecie. Wtedy, krusiki chyba się pod ziemią zakopią.[/quote]Chlipie/babo, każdy będzie lepszy od słońca jury. Krusiki również. Realnie napisz z czego zasłynął nasz pan. To najlepszy dowód na to, że wiek emerytalny nie może być podnoszony. Czy jest choć jeden temat, który zrobił dobrze? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym merytorycznie porozmawiać. Natomiast twój komentarz to… Czytaj więcej »

WieżaObserwacyjna
WieżaObserwacyjna

[quote name=”Ryszard Chmiest”]To co ja się orientuję to burmistrz Piaśnik buduje silną ekipę kandydatów na radnych miejskich i powiatowych . J może mieć wpływ nie tylko w gminie ale również w powiecie na obsadzenie starosty i wicestarosty .[/quote]

Weźmie całą pulę w gminie i powiecie. Wtedy, krusiki chyba się pod ziemią zakopią.

theon
theon

No, starosta robi wszystko , żeby ludzie chcieli innego 😉

Piotr
Piotr

Cytuję : Ryszarda Chmiesta . To co ja śię orientuję to burmistrz Piaśnik buduje silną ekipę kandydatów na do rady miejskiej i do rady powiatu nie tylko w gminie Olkusz i będzie miał wpływ nie tylko w gminie ale rownież w powiecie na obsadzenie funkcji starosty i wicestarosty.

ForumRomanum
ForumRomanum

[quote name=”Ryszard Chmiest”]To co ja się orientuję to burmistrz Piaśnik buduje silną ekipę kandydatów na radnych miejskich i powiatowych . J może mieć wpływ nie tylko w gminie ale również w powiecie na obsadzenie starosty i wicestarosty .[/quote]
Chyba w Koziej Wólce :P.

Ryszard Chmiest
Ryszard Chmiest

To co ja się orientuję to burmistrz Piaśnik buduje silną ekipę kandydatów na radnych miejskich i powiatowych . J może mieć wpływ nie tylko w gminie ale również w powiecie na obsadzenie starosty i wicestarosty .

Grzegorz Gęgotek
Grzegorz Gęgotek

Panie burmistrzu Piaśnik to co pan w kampanii powiedział wszystko pan realizuje , życzę panu drugiej kadencji . A populistami z PIS niech się pan nie przejmuj bo oni nie mają żadnych szans .

ForumRomanum
ForumRomanum

Jak zwykle internauci niezawiedli. Widać mocne ostrzenie zębów przed wyborami. Po Romanie będą się wszyscy wozić jak po autostradzie a wydział promocji… tfu propagandy będzie miał dużo roboty.

J23+
J23+

[quote name=quote]Burmistrz boi sie ludzi , boi sie wszelakich instytucji wojewódzkich , boi sie jakiejkolwiek wypowiedzi publicznej , czy to w telewizji czy w lokalnych portalach , nie mówiąc juz o debacie z Piasnym , nie da sie w taki sposób zarządzać miastem , burmistrz jest ograniczony tylko do swego urzędu a pracownikami wydz . propagandy niemożliwy jest rozwój miasta . Szanuje Jacka czy Emilie ale nie maja kompetencji do samodzielnych decyzji , szkoda Was dla takiego butmiszcza . Bosze , jak długo jeszcze ?[/quote] Jeszcze do końca tej kadencji i następna.[/quote] Tylko populiści mają parcie na szkło i lgną… Czytaj więcej »

Pysio
Pysio

[quote name=”Turek”][quote name=”MIROSŁAWA”]JUŻ Z RZEPKĄ BYŁY ROZMOWY O DRODZE ALE SIĘ NIE ZGODZIŁ ALE OBECNY BURMISTRZ TO WRĘCZ UTRUDNIA OTWARCIE BO NIE MIAŁBY Z TEGO KORZYŚCI. ON JAKO PRACOWNIK NAS MIESZKAŃCÓW POWINIEN JAK PRZED WYBORAMI WYJŚĆ DO LUDZI A NIE ZAMYKAĆ SIĘ W GABINECIE. PANIE PIAŚNIK PROSZĘ WYJŚĆ DO LUDZI 9zvZ5[/quote]Burmistrz boi sie ludzi , boi sie wszelakich instytucji wojewódzkich , boi sie jakiejkolwiek wypowiedzi publicznej , czy to w telewizji czy w lokalnych portalach , nie mówiąc juz o debacie z Piasnym , nie da sie w taki sposób zarządzać miastem , burmistrz jest ograniczony tylko do swego urzędu… Czytaj więcej »

Turek
Turek

[quote name=”MIROSŁAWA”]JUŻ Z RZEPKĄ BYŁY ROZMOWY O DRODZE ALE SIĘ NIE ZGODZIŁ ALE OBECNY BURMISTRZ TO WRĘCZ UTRUDNIA OTWARCIE BO NIE MIAŁBY Z TEGO KORZYŚCI. ON JAKO PRACOWNIK NAS MIESZKAŃCÓW POWINIEN JAK PRZED WYBORAMI WYJŚĆ DO LUDZI A NIE ZAMYKAĆ SIĘ W GABINECIE. PANIE PIAŚNIK PROSZĘ WYJŚĆ DO LUDZI 9zvZ5[/quote]Burmistrz boi sie ludzi , boi sie wszelakich instytucji wojewódzkich , boi sie jakiejkolwiek wypowiedzi publicznej , czy to w telewizji czy w lokalnych portalach , nie mówiąc juz o debacie z Piasnym , nie da sie w taki sposób zarządzać miastem , burmistrz jest ograniczony tylko do swego urzędu a… Czytaj więcej »

MIROSŁAWA
MIROSŁAWA

JUŻ Z RZEPKĄ BYŁY ROZMOWY O DRODZE ALE SIĘ NIE ZGODZIŁ ALE OBECNY BURMISTRZ TO WRĘCZ UTRUDNIA OTWARCIE BO NIE MIAŁBY Z TEGO KORZYŚCI. ON JAKO PRACOWNIK NAS MIESZKAŃCÓW POWINIEN JAK PRZED WYBORAMI WYJŚĆ DO LUDZI A NIE ZAMYKAĆ SIĘ W GABINECIE. PANIE PIAŚNIK PROSZĘ WYJŚĆ DO LUDZI 9zvZ5

Piotr
Piotr

[quote name=”mieszkaniec”]panie Burmistrzu pan nie chce drogi bo działki Emalii wtedy zyskają na wartości a to by zabolało i dlatego pan nie przyjechał do OFNE rozmawiać ![/quote]
Tak tak. Prawda jest taka że burmistrz na złość Cadrowi robi żeby się nie wzbogacił. Trafił swòj na swego

xyz
xyz

Ponad pięćdziesiąt lat temu był przejazd od ul. 1-maja (wówczas) do budowanego osiedla Pakuska (zaraz za nowym mieszkaniowym placem fabrycznym). Może ktoś odpowie komu on przeszkadzał?

Lokman
Lokman

[quote name=”.[/quote]

No , Rzepka miał klasę i ma klasę. Teraz jest podobno kierownikiem w Zarządzie Drogowym. Jak znam jego wyksztalcenie to pewnie jest specjalista od przydrożnych kapliczek przy drogach powiatowych :-). Wierze , że na drogownictwie zna się równie dobrze jak na kolejnictwie, był przecież w radzie nadzorczej Kolei Małopolskich :-)))))))))))))))[/quote]

Pan Rzepka i Łysoń zawsze mieli klasę. Oni nawet bez studiów by mieli klasę, a przecież jeden był magistrem a drugi doktorem. Szkoda, że im teraz nie wyszło. Może w następnej kadencji.

qwertyyyyyy
qwertyyyyyy

[quote name=”nieudacznik”]Proszę podać się do dymisji. Wielki wstyd, że burnistrz nie potrafi porozumieć się z przedsiębiorcami. Wstyd i hańba! Dariusz Rzepka miał klasę… teraz już widzimy kto jest nieudacznikiem.[/quote]

No , Rzepka miał klasę i ma klasę. Teraz jest podobno kierownikiem w Zarządzie Drogowym. Jak znam jego wyksztalcenie to pewnie jest specjalista od przydrożnych kapliczek przy drogach powiatowych :-). Wierze , że na drogownictwie zna się równie dobrze jak na kolejnictwie, był przecież w radzie nadzorczej Kolei Małopolskich :-)))))))))))))))

wybb2
wybb2

[quote name=”Free”]Ta interpelacja wywołała to ogłoszenie https://bip.malopolska.pl/umigolkusz,a,1304563,interpelacja-nr-or000362017-z-dnia-20-marca-2017r.html%5B/quote%5D

Brawo dla pana Wojciecha Panka. Panie radny proszę nadal cisnąć Piaśnika w sprawie przejścia przez Emalią bo inaczej nic z tego nie będzie 😉

stary człowiek
stary człowiek

z tego co pamiętam, to droge przez emalie obiecywał Cader jak go wybiora na burmistrza. Nie wybraliscie ,to drogi nie ma. ot co.. A tam zawsze była droga interwencyjna , nawet za czasów WL. Winien jest „mądry” urząd że sprzedał działkę nie zastrzegajac sobie służebnosci przejazdu, albo i celowe działanie żeby teraz wywalic kase do prywatnej kieszeni,

Free
Free
ojojo
ojojo

Jak można to coś napisane nazwać ogłoszeniem, to jest sprawa na konferencję prasową. Poprzedni burmistrz i starosta robili spotkania z dziennikarzami gdzie były omawiane wszystkie sprawy które kogoś interesowały. Teraz za dowolną pyskówkę burmistrz płaci nie ze swoich lecz z publicznych pieniędzy. Komisja śledcza w następnej radzie miejskiej powinna to załatwić.

obiecanki
obiecanki

Przejście przez Emalię to kolejna do dziś niezałatwiona przez burmistrza sprawa o której Roman Piaśnik pisał w swoich artykułach sponsorowanych w Przeglądzie Olkuskim przed wyborami.

operator99998
operator99998

dajcie Piaśnikowi połowe emali to zaraz sie droga znajdzie

mieszkaniec
mieszkaniec

panie Burmistrzu pan nie chce drogi bo działki Emalii wtedy zyskają na wartości a to by zabolało i dlatego pan nie przyjechał do OFNE rozmawiać !

peciaq
peciaq

Chodzi chodzi i to nie byle kto z Emalii i woła za petycją… :-*

wstyd
wstyd

DO DYMISJI! SAMA PROPAGANDA!

pavv
pavv

Tak to jest jak się pozwoliło kilkanaście lat temu opchnąć OFNE za grosze pod pozorem jakiś szemranych TFI itd. Nie jest to oczywiście wina p. Piaśnika, ale jego poprzedników.

nieudacznik
nieudacznik

Proszę podać się do dymisji. Wielki wstyd, że burnistrz nie potrafi porozumieć się z przedsiębiorcami. Wstyd i hańba! Dariusz Rzepka miał klasę… teraz już widzimy kto jest nieudacznikiem.