1

Koncerty Silver Dance i Tomasza Niecika, dzień baniek mydlanych, spotkanie z rycerzami – tak w miniony weekend na rynku w Olkuszu witano lato. Deszczowa pogoda sprawiła, że widownia nie była zbyt liczna.

 4

W piątkowy wieczór bawiono się przy dźwiękach disco polo. Najpierw publiczności zaprezentował się zespół Silver Dance. Chętnych na wspólne zdjęcia z muzykami czy otrzymanie autografów nie brakowało.

6

W trakcie imprezy olkuski burmistrz Roman Piaśnik życzył wszystkim zebranym na rynku udanych wakacji. Później na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Tomasz Niecik.

2

Fanów wykonawcy popularnych „Czterech osiemnastek” nie trzeba było namawiać do wspólnego śpiewania podczas godzinnego koncertu.

5

W sobotnie południe nad rynkiem unosiło się wiele mydlanych baniek. Przez kilka godzin trwała zabawa, przerywana opadami deszczu. Dzieci brały udział w konkursach, a puszczanie baniek okazało się frajda również dla dorosłych.

3

W niedzielę z kolei na wszystkich zainteresowanych czekali rycerze. Walka na miecze, armatnie wystrzały, przymierzanie rycerskich strojów, lepienie naczyń z gliny czy tworzenie witraży – to wszystko czekało na młodszych i starszych uczestników. Podczas imprezy zapraszano na XIV Turniej Rycerski, który odbędzie się w najbliższy weekend na zamku w Rabsztynie.

Na letnie imprezy zapraszali: Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, firma Bubble Day.

{joomplu:79185}{joomplu:79203}{joomplu:79220}

5
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
5 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
RoliiMiśhahahaAniaFantastic Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fantastic
Fantastic

A to nie było Glutaminianu Sodu jak w tamtym roku tylko jakaś inna ekipa/firma?? Szkoda

Ania
Ania

Szkoda, że bańki zostały niejako „ukradzione” Glutaminianowi…

hahaha
hahaha

Emilka się stara jak tylko może lecz czy Romanowi to „może” pomoże?

Miś
Miś

[quote name=”Fantastic”]A to nie było Glutaminianu Sodu jak w tamtym roku tylko jakaś inna ekipa/firma?? Szkoda[/quote]
Zapraszamy obcych zapominając o swoich. Identycznie jak powstawanie nowych lidlów, biedronek i nowej galerii podczas gdy zapomina się o lokalnych przedsiębiorcach.

Rolii
Rolii

[quote name=”Miś”][quote name=”Fantastic”]A to nie było Glutaminianu Sodu jak w tamtym roku tylko jakaś inna ekipa/firma?? Szkoda[/quote]
Zapraszamy obcych zapominając o swoich. Identycznie jak powstawanie nowych lidlów, biedronek i nowej galerii podczas gdy zapomina się o lokalnych przedsiębiorcach—- wbrew temu co myślisz wielu lokalnych ,, Januszów,, brało udział w tym przedsięwzięciu ,,