lowe lowe

W grudniu tuż przed Mikołajkami w lokalu Park Cafe przy ul. Parkowej odbył się pierwszy w historii Olkusza speed dating, a więc szybkie randki z nieznajomymi dotychczas osobami. Pomysł przypadł do gustu uczestnikom, więc teraz przy okazji walentynkowego święta szykuje się jego powtórka.

W akcji nie chodzi o to, aby od razu znaleźć miłość swojego życia. To faktycznie może się wydarzyć, ale bardziej niż o trwałe związki chodzi o poznanie ciekawych ludzi i bratnich dusz. Niewinny flirt lubi się czasem przerodzić w prawdziwe i głębokie uczucie. Na całym świecie takie rzeczy się zdarzają, więc czemu nie miałoby się to udać w Olkuszu?

– Po pierwszej edycji speed datingu wiemy, że na pewno jedna para regularnie randkuje. Mamy więc pierwszy sukces na koncie. Ponadto prawdopodobnie doszło do czterech randek na wszystkich uczestników – tyle było dopasowań po pierwszej edycji. Wrażenia uczestników po zakończeniu spotkań były bardzo pozytywne. Niektórzy nie spodziewali się takiej atmosfery. Jak opisywali – było ciepło, sympatycznie, na luzie, chcieli więcej takich spotkań, podsuwali pomysły „a może Sylwester dla singli”… – mówi Paulina Sobieszkoda, jedna z organizatorek olkuskich szybkich randek.

Zainteresowanie wydarzeniem po raz kolejny jest spore i dotyczy to różnych grup wiekowych. Zgłoszenia do premierowej edycji speed datingu w swoim pierwotnym założeniu miały być dla zamkniętej grupy wiekowej singli, jednak ostatecznie przedziały zostały zniesione. – Na nasze zaproszenie odpowiedziały osoby +20 lat, ale były także takie +45. Od razu widać, że przyjacielskiej duszy, a może i prawdziwego uczucia pragną wszyscy, bez względu na życiowe doświadczenie – dodaje również odpowiedzialna za akcję Anna Majcherkiewicz.

Zgłoszenia do nadchodzącej, walentynkowej odsłony szybkiego randkowania wciąż nadchodzą, dlatego też organizatorzy postanowili przełożyć o tydzień termin wydarzenia. Początkowo mówiło się o niedzieli 19 lutego. Teraz wiadomo, że spotkanie odbędzie się dopiero 26 lutego. Miejsce pozostaje bez zmian.

Jednocześnie okazuje się, że większe zainteresowanie akcją wykazują panowie. Ich na tę chwilę w Park Cafe ma się pojawić więcej aniżeli kobiet. – Bliski termin 8 marca być może skłoni większe grono pań do udziału w naszym Walentynkowym Lowe. Serdecznie zapraszamy! – dodaje Paulina Sobieszkoda.

Na uczestników najbliższego speed datingu w Olkuszu czekać będzie od 10 do 13 szybkich randek w nastrojowej przestrzeni. Każda z nich według zasad potrwa około 6-8 minut. Spotkanie zamknie się w dwóch godzinach.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są pod adresem: https://www.facebook.com/Olkuskielowe/?ref=aymt_homepage_panel

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PP
PP
7 lat temu

Pracuję w branży budowlanej i co parę dni WALĘTYNKI!