Szukasz sportu dla siebie? A może chciałbyś spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim? Dołącz do Silversów i razem z nimi walcz w II Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego. Jeśli ominęły Cię poprzednie rekrutacje, nie przejmuj się – czeka na Ciebie kolejna! Data: 29 września (sobota) godz. 15:00 boisko sportowe na Pomorzanach (ul. Długa).

 

Jeżeli szukacie czegoś nowego, chcecie się sprawdzić i macie więcej niż 17 lat, to serdecznie zapraszamy do siebie. Nie istotnie jest czy ważycie 60 czy 160 kilogramów. Przyjdźcie, bo w futbolu miejsce znajdzie się dla każdego. Zabierzcie ze sobą wygodne buty, najlepiej piłkarskie, strój sportowy oraz butelkę wody – mówi odpowiedzialny za najbliższą rekrutację Michał Polak, który na boisku podczas ligowych zmagań pełni funkcję rozgrywającego.

Sobotnie spotkanie nowych adeptów dyscypliny będzie pierwszym punktem przygotowań „Srebrnych” do sezonu 2013. Przypomnijmy, że w debiucie olkuskim futbolistom mimo ambitnej postawy nie udało się wygrać choćby meczu. Teraz ma być inaczej. Do chęci mają dołączyć także i wyniki. – Kochamy to co robimy i tą miłością staramy zarazić się coraz większą grupę naszych sympatyków. Staliśmy się wielką rodziną, głodną zwycięstw i małych sukcesów. Planów mamy sporo, o większości z nich na bieżąco będziemy informować. Bądźcie z nami! – zaprasza Polak.

Więcej informacji o zbliżającej się rekrutacji pod numerem telefonu 607 604 044. Silversów znajdziecie również na facebooku pod adresem: http://www.facebook.com/SilversOlkusz

rekrutacja

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze