wasze interwencje nowe

Z końcem maja do naszej redakcji zadzwoniła jedna z Czytelniczek pytając o przeciągający się termin wykonania stumetrowego odcinka drogi w Zawadzie. Stary asfalt zerwano, a po kilku dniach prace stanęły. – Dlaczego tak się stało? – pytała mieszkanka tej miejscowości.

Pytanie skierowaliśmy do Urzędu Miasta i Gminy Olkusz. Na odpowiedź doczekaliśmy się i to na taką, na jaką najbardziej liczyli mieszkańcy. Otóż na remontowanym i do niedawna rozkopanym odcinku drogi w końcu pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa. Razem z zakończeniem remontu otrzymaliśmy także komentarz dotyczący ponad miesięcznej przerwy przy realizacji inwestycji.

– Przedłużające się prace wynikały z trwających uzgodnień z mieszkańcami, tak aby przebudowa jak najlepiej odpowiadała ich oczekiwaniom – informuje Michał Latos, rzecznik prasowy olkuskiego magistratu.

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Młodyzawadowiecobi 1zzz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody
Młody

„- Przedłużające się prace wynikały z trwających uzgodnień z mieszkańcami, tak aby przebudowa jak najlepiej odpowiadała ich oczekiwaniom – informuje Michał Latos, rzecznik prasowy olkuskiego magistratu.”

Burmistrza pytajcie a nie rzecznika bo rzecznika po to powołali i za to mu płacą aby tak odpowiadał i informował że urząd jest najlepszy, najpiękniejszy i najmądrzejszy a w razie problemów wina zawsze leży gdzie indziej a najlepiej jak się ją znajdzie po stronie pytającego …

zawadowiec
zawadowiec

„Przedłużające się prace wynikały z trwających uzgodnień z mieszkańcami, tak aby przebudowa jak najlepiej odpowiadała ich oczekiwaniom” Czyli to nie urząd winny – to troska o mieszkańców była powodem :-* Wytłumaczenie jak w filmach Barei: „Jak jest zima to musi być zimno” … jak się remontuje drogę to musi trwać długo – robimy to tak długo z troską o was mieszkańcy 😆 ja chyba się nie znam,ale na chłopski rozum myślałem że najpierw wykonuje się plany, uzgadnia się wszystko z mieszkańcami i dopiero wtedy zabiera się za robotę a nie że robota stoi się uzgadnia…Wystarczy spytać budowlańców…od strony techniczno-budowlanej sama… Czytaj więcej »

obi 1
obi 1

[quote name=”zzz”]Most Sanyuan to jeden z ważniejszych mostów w Pekinie. Łączy ze sobą drogę ekspresową na pekińskie lotnisko, krajową autostradę oraz trzecią obwodnicę miasta. Nic więc dziwnego, że gdy okazało się, że most potrzebuje solidnej odnowy, budowniczy zrobili wszystko, by remont zakończyć tak szybko, jak to możliwe. I postarali się ! Roboty trwały mniej niż dwie pełne doby.
W Zawadzie na wykonanie 100 mb. nakładki asfaltowej trzeba było dwóch miesięcy!!!![/quote]
bo Zawada ma takiego SUUUUper sołtysa ze wszystko rozwali

zzz
zzz

Most Sanyuan to jeden z ważniejszych mostów w Pekinie. Łączy ze sobą drogę ekspresową na pekińskie lotnisko, krajową autostradę oraz trzecią obwodnicę miasta. Nic więc dziwnego, że gdy okazało się, że most potrzebuje solidnej odnowy, budowniczy zrobili wszystko, by remont zakończyć tak szybko, jak to możliwe. I postarali się ! Roboty trwały mniej niż dwie pełne doby.
W Zawadzie na wykonanie 100 mb. nakładki asfaltowej trzeba było dwóch miesięcy!!!!