„Jesień w lesie grzyby niesie”

psse jesień w lesie 2017W dniu 5 grudnia 2017 roku w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Olkuszu odbyła się konferencja pod hasłem „Dbam o środowisko” poświęcona ekologii, ochronie środowiska naturalnego oraz umiejętności korzystania z dobrodziejstw natury. W konferencji udział wzięli uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu olkuskiego, którzy jednocześnie byli uczestnikami VII edycji powiatowego konkursu plastycznego „Jesień w lesie grzyby niesie”.

Prezentacja multimedialna „Las i jego goście” wzbudziła duże zainteresowanie wśród odbiorców. Uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą w zakresie ekologii i ochrony środowiska. Elementem kończącym konferencję było uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Jesień w lesie grzyby niesie” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Bolesław i Wójta Gminy Klucze. Na tegoroczny konkurs wpłynęło 111 prac z 21 placówek nauczania i wychowania z terenu powiatu olkuskiego. Komisja konkursowa przyznała 14 wyróżnień, 33 nagrody w 4 kategoriach tematycznych oraz 2 nagrody specjalne: Grand Prix Wójta Gminy Bolesław otrzymała Julia Dąbek ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu oraz Grand Prix Wójta Gminy Klucze otrzymał Aleksander Barakomski ze Szkoły Podstawowej w Kluczach.
Gratulujemy wszystkim młodym artystom!

Inspektor Sanitarny w Olkuszu Agata Knapik serdecznie dziękuje za udział w konferencji zaproszonym gościom: Wicestaroście Powiatu Olkuskiego Janowi Orkiszowi, Zastępcy Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Maciejowi Klimie, Wójtowi Gminy Bolesław Krzysztofowi Dudzińskiemu, Wójtowi Gminy Klucze Norbertowi Bieniowi, Nadleśniczemu Nadleśnictwa Olkusz Marcinowi Polakowi, Dyrektorowi Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Janowi Książkowi, Dyrektorowi Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Magdalenie Sołtysik oraz Magdalenie Droździk z Działu Zdrowia Publicznego i Promocji Zdrowia WSSE w Krakowie.

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Olkuszu

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!