Rozgrywki tenisa stołowego cieszą się coraz większym powodzeniem. W trzeciej rundzie zawodów Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Olkuszu pojawili się nowi zawodnicy z UKS-u Wolbrom. Tym razem gospodarzem był zespół SKS „Żubry” z II LO w Olkuszu.
W klasyfikacji ogólnej, po pięciu rozegranych spotkaniach, liderem pozostaje LKS „Kłos” Olkusz, przed LKS-em „Legion” Bydlin i UKS-em „Żubry”.

Czwarta lokata przypadła Jaroszowcowi I, za którym uplasował się UKS Wolbrom. Kolejne miejsca zajmują ULKTS Jaroszowiec II i ULKS „Legionik” Bydlin. Sędzią głównym turnieju był Henryk Swędzioł.
Lista startowa została już zamknięta. Kolejna runda rozgrywek odbędzie się w niedzielę 28 lutego o godz. 10. W pawilonie sportowym w Bydlinie spotkają się „Legionik”  Bydlin, UKS Wolbrom, Jaroszowiec II, SKS „Żubry” II LO Olkusz i „Legion” Bydlin, aby rozegrać zaległe spotkania.
Organizatorzy planują, że piąty turniej z udziałem wszystkich drużyn odbędzie się 7 marca w Jaroszowcu, a szósty 21 marca w Wolbromiu. Będzie to jednocześnie uroczyste zakończenie cyklu rozgrywek.

{joomplu:5389}{joomplu:5387}{joomplu:5381}{joomplu:5376}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze