lowe lowe

Chcesz poznać ciekawych ludzi, a przy okazji dobrze się przy tym bawić? A może szukasz prawdziwej miłości lub bratniej duszy? Jeśli tak, to ta propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zaryzykuj i weź udział w olkuskim, typowo mikołajkowym wydaniu speed dating, czyli w cieszących się coraz większą popularnością szybkich randkach.

Wielkie spotkanie singli zaplanowano na niedzielę 4 grudnia w lokalu Park Cafe przy ul. Parkowej 1. Od godz. 19 wszyscy śmiałkowie usiądą naprzeciwko płci przeciwnej i rozpoczną niewinny flirt, który jak pokazują różne historie, nieraz potrafi przerodzić się w prawdziwe i głębokie uczucie. Na uczestników olkuskiego speed dating czeka od 10 do 13 szybkich randek w nastrojowej przestrzeni kawiarni. Każda z nich potrwa około 6-8 minut. Spotkanie zamknie się w dwóch godzinach świetnej zabawy.

Wydarzenie opatrzone jest limitem wiekowym. Zaproszenie na nową w Olkuszu akcję kierowane jest do kobiet w wieku 26-36 lat oraz mężczyzn w przedziale 28-38 lat. Swoją obecność potwierdziło już kilka osób. Może czas i na Ciebie?

Link do wydarzenia oraz kontakt do organizatorów znajduje się TUTAJ.

Fot. Pixabay.com

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o