ferie

Wcale nie musisz od rana do wieczora oglądać telewizji, czy całego dnia spędzać przed komputerem. Jest inne rozwiązanie. W tym roku Szkoła Podstawowa wraz ze Świetlicą MOK w Żuradzie organizuje zajęcia „Ferie w szkole? Coś Świetnego”. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 9.00 do 13.00.

Co robimy? Przyjdź i zobacz, jak się wspólnie bawimy!! Zorganizowaliśmy ferie pełne gier i zabaw dla dzieci. W programie m.in.: układanie puzzli, warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe przy muzyce, wspólne czytanie bajek, zagadki i gry edukacyjne, warsztaty literackie. Powołany został Sztab Redakcyjny, który odpowiedzialny będzie za pierwszą w historii naszej szkoły Gazetkę!!!. Zdradzamy również w tajemnicy, iż odbyło się pierwsze zebranie Młodych Szkolnych Poetek – o ich twórczości juz niebawem…

 

Reasumując powyższe poczynania gwarantujemy wiele, wiele atrakcyjnych form spędzenia czasu wolnego. Dla miłośników sportów mamy do dyspozycji salę gimnastyczną oraz stoły tenisowe. Pamiętajcie! Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego!

Pierwszy tydzień ferii minął niepostrzeżenie, ale cóż się dziwić… w miłym towarzystwie i czas szybko płynie. Nasi uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach. Wspólnie spędzony czas był dla nich ciekawy, radosny i bezpieczny, a zimowy wypoczynek nie będzie się im kojarzył z nudą. 

Tekst nadesłany przez Szkołę Podstawową w Żuradzie

ferie1

ferie2

ferie3

ferie4

ferie5

ferie6

ferie7

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze