wasze interwencje nowe

Trochę to trwało, ale w końcu obiecane pieniądze trafiły na konta nagrodzonych nauczycieli z gminy Olkusz. Zainteresowani nie kryli rozgoryczenia, że muszą tak długo czekać na obiecane pieniądze.

– Od Dnia Edukacji Narodowej minęły już prawie dwa miesiące, a o przyznanych nagrodach dla nauczycieli nic nie wiadomo. Dostaliśmy jedynie dyplomy, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Kiedy możemy spodziewać się obiecanych nagród? – pytał jeden z pedagogów olkuskiego gimnazjum.

Odpowiedzi przyszły dwie, obie z magistratu – jedna na wskazane konta, druga od rzecznika urzędu. – Przelewy zostały wykonane 30 listopada, czyli niezwłocznie po sesji rady Miejskiej, na której zwiększono środki na wynagrodzenia dla pracowników oświaty – wyjaśnia Michał Latos.

Dzień Edukacji Narodowej przypada na 14 października. Rachunek jest więc prosty. Nagrodzeni nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Olkusz na swoje pieniądze musieli czekać ponad półtora miesiąca. – Wiadomo, że późno, ale najważniejsze, że są, bo teraz w naszym środowisku wobec reformy jest wiele niewiadomych – komentuje jedna z nagrodzonych.

10
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
10 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
rozum i łopataMłodyuczeńabcuczeń Boguś Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
www
www

[quote name=”uczeń”]Tym co to zazdroszczą nauczycielom, że tak dobrze mają – tłumaczę – gardło zdzierać do bólu , zebrania w szkole popołudniami. szkolenia głownie za swoją kasę itd itd … Proszę zostać nauczycielem , Polska to wolny kraj, po co ten „jad”, rozumiem- Polska zawiść.[/quote] nie zawiść tylko fakty…nie zostanę nauczycielem bo wolę ciężką uczciwą pracę 8 godzin dziennie a nie 5….tylko 20% nauczycieli jest młodych , ambitnych , kreatywnych, kończą po 3 fakultety i kształcą się non stop i mają nowoczesną,szeroką wiedzę na miarę XXI wieku i potrafią zaciekawić młodego człowieka….a prowadzić ciekawe , nowoczesne lekcje to wielka sztuka… Czytaj więcej »

rozum i łopata
rozum i łopata

[quote name=”Młody”]Jeszcze niejeden kwik z różnych środowisk usłyszymy … jedne kwiczenia będą z grup nienależnie uprzywilejowanych gdzie PiSiory sprawiedliwość przywracać będą a drugie kwiczenia z miejsc gdzie jeszcze inne opcje rządzą a swoje decyzje nie mające nic wspólnego ze sprawiedliwością zwalać na ustawy PiSiorów będą …[/quote]
To kiedy sukienkowi zaczną kwiczeć?

Młody
Młody

Jeszcze niejeden kwik z różnych środowisk usłyszymy … jedne kwiczenia będą z grup nienależnie uprzywilejowanych gdzie PiSiory sprawiedliwość przywracać będą a drugie kwiczenia z miejsc gdzie jeszcze inne opcje rządzą a swoje decyzje nie mające nic wspólnego ze sprawiedliwością zwalać na ustawy PiSiorów będą …

uczeń
uczeń

Tym co to zazdroszczą nauczycielom, że tak dobrze mają – tłumaczę – jakiż to problem iść na studia, skończyć kilka kierunków, non stop się uczyć, zatrudnić w szkole, 6 godzin mieć, oczy w koło głowy, gardło zdzierać do bólu , zebrania w szkole popołudniami. szkolenia głownie za swoją kasę itd itd … Proszę zostać nauczycielem , Polska to wolny kraj, po co ten „jad”, rozumiem- Polska zawiść.

uczeń Boguś
uczeń Boguś

[quote name=”abc”][quote name=”uczeń Boguś”]Stefek”- to Ty się puknij bo masz naprawdę pusto mogę tylko współczuć twoim uczniom!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Pisać, czytać i dodawać, jak rozumiem, nauczyłeś się bez pomocy nauczycieli, a i do skończenia gimnazjum i zawodówki także nie byli ci potrzebni. No, proszę, jaki gieniut z ciebie. Nauczyciele, jako zupełnie zbędni, powinni w takim razie zniknąć z mapy zawodów – nie ma to jak powrót do czasów ciemnych i niepiśmiennych, a jakże przydatnych, chłopów pańszczyźnianych. Z usług prywatnych belfrów skorzystają tylko ci, których na to będzie stać, a reszta niech se robi, co chce, bo przecież, jak kiedyś powiedział Korwin Mikke –… Czytaj więcej »

abc
abc

[quote name=”uczeń Boguś”]Stefek”- to Ty się puknij bo masz naprawdę pusto mogę tylko współczuć twoim uczniom!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Pisać, czytać i dodawać, jak rozumiem, nauczyłeś się bez pomocy nauczycieli, a i do skończenia gimnazjum i zawodówki także nie byli ci potrzebni. No, proszę, jaki gieniut z ciebie. Nauczyciele, jako zupełnie zbędni, powinni w takim razie zniknąć z mapy zawodów – nie ma to jak powrót do czasów ciemnych i niepiśmiennych, a jakże przydatnych, chłopów pańszczyźnianych. Z usług prywatnych belfrów skorzystają tylko ci, których na to będzie stać, a reszta niech se robi, co chce, bo przecież, jak kiedyś powiedział Korwin Mikke – służący… Czytaj więcej »

uczeń Boguś
uczeń Boguś

[quote name=”Stefan”][quote name=”www”]Dostają 3 tysiące na rękę za 5 godzin zegarowych dziennie (zwykły pracownik pracuje 8 godzin dziennie), + nagrody, dodatki, trzynastki, wakacje wolne płatne, ferie wolne płatne, a z korepetycji mają drugie 3 tysiaki i jeszcze im mało?
Ja bym się wstydził w urzędzie upominać o parę groszy :lol:[/quote]

Puknij się w to coś, w czym słychać tylko echo, echo, echo![/quote]
Stefek”- to Ty się puknij bo masz naprawdę pusto mogę tylko współczuć twoim uczniom!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stefan
Stefan

[quote name=”www”]Dostają 3 tysiące na rękę za 5 godzin zegarowych dziennie (zwykły pracownik pracuje 8 godzin dziennie), + nagrody, dodatki, trzynastki, wakacje wolne płatne, ferie wolne płatne, a z korepetycji mają drugie 3 tysiaki i jeszcze im mało?
Ja bym się wstydził w urzędzie upominać o parę groszy :lol:[/quote]

Puknij się w to coś, w czym słychać tylko echo, echo, echo!

www
www

Dostają 3 tysiące na rękę za 5 godzin zegarowych dziennie (zwykły pracownik pracuje 8 godzin dziennie), + nagrody, dodatki, trzynastki, wakacje wolne płatne, ferie wolne płatne, a z korepetycji mają drugie 3 tysiaki i jeszcze im mało?
Ja bym się wstydził w urzędzie upominać o parę groszy 😆

www
www

A co jeszcze mało zarabiają? Szkoda, że nie ma nazwiska, który to taki biedny nauczyciel. 🙂