wtztenis1

Dnia 08.06.2011 roku w hali sportowej olkuskiego MOSiR-u odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Warsztaty Terapii Zajęciowej z Lgoty Wolbromskiej w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Aktywni w drodze do pracy”, współfinansowanego za środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Imprezę rozpoczęła pani kierownik WTZ z Lgoty Wolbromskiej Elżbieta Fatyga powitaniem zawodników i opiekunów oraz zaproszonych gości, którzy również w kilku słowach życzyli zawodnikom powodzenia i dobrej zabawy.
Swoją obecnością zaszczycili nas :

  • Starosta Powiatu Olkuskiego – Jerzy Antoni Kwaśniewski,
  • Dyrektor PCPR Olkusz  – Urszula Stępień – Jagoda,
  • Dyrektor MOSiR Olkusz – Dariusz Murawski,
  • Dyrektor ŚDS Olkusz – Anna Kwaśniewska,
  • Kierownik WTZ Olkusz – Krystyna Bargieł,
  • Kierownik ŚDS Wolbrom – Agnieszka Tabor.

W imprezie brali udział zawodnicy z 7 placówek: WTZ Lgota Wolbromska, WTZ Klucze, WTZ Olkusz, ŚDS Kolbark, ŚDS Wolbrom, ŚDS Olkusz, ZSSwtztensi2 Olkusz. Turniej rozgrywano na 9 stołach. Organizatorzy zawodów: p. Renata Kasprzyk,  p. Janusz Świerczek i p. Katarzyna Karolczyk przyporządkowali zawodnikom numerki oraz rozlosowali pary, które rozegrały między sobą mecze.
Po wielu zaciętych pojedynkach I miejsce wywalczył Grzegorz Perek – WTZ Lgota Wolbromska  , II miejsce zajął Aleksander Pyzioł – ZSS Olkusz, III miejsce – Grzegorz Mirek – ZSS Olkusz. GRATULUJEMY!
Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami  wykonanymi własnoręcznie przez uczestnika WTZ Lgota Wolbromska Zbigniewa Karonia.
Jednak nie nagrody były tu najważniejsze. Przede wszystkim liczyła się chęć  zdrowej rywalizacji i dobra zabawa, czego podczas turnieju nie brakowało. Przykładem zaangażowania jest uczestnik ŚDS Wolbrom Paweł Nocoń, który pomimo kontuzji nogi przybył na zawody i o dziwo, doszedł do ćwierćfinału!
W trakcie zawodów firma cateringowa raczyła obecnych pysznymi kanapkami, koreczkami, ciastem i napojami.
Dziękujemy zawodnikom za sportowe zachowanie, kibicom za tworzenie gorącej atmosfery, sędziom – opiekunom przybyłych zawodników za sprawne prowadzenie rozgrywek, DJ-owi „AGAMUZA” za oprawę muzyczną oraz zaproszonym gościom za wspólnie spędzony czas. Nie zapominamy również o pracownikach PCPR, którzy pomagali nam w organizowaniu sprawnego przebiegu turnieju.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze