turniejwosp_gim2

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko kwesty i koncerty, ale także inne imprezy towarzyszące inicjatywie Jurka Owsiaka. W olkuskim Gimnazjum nr 2, odbyła się już VII edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju zgłosiło się trzynaście zespołów – siedem ze szkół podstawowych oraz sześć z placówek gimnazjalnych.

Wśród młodszej grupy wiekowej na najwyższym stopniu podium stanęli uczniowie z SP 3. W dalszej kolejności uplasowały się drużyny z SP 1 i SP 5. Kategorię gimnazjów zdominowała młodzież z „Jedynki”. Pozostałe miejsca przypadły Gim 3 oraz Gim 2. – Kieruję serdeczne podziękowania do wszystkich sponsorów. Wielkie dzięki dla Pawła Kondka za ufundowanie pucharów, dla Supermarketu „NASZ” za napoje i słodycze i tradycyjnie już dla Pizzerii „Da-Grasso”, „Fan”, „Presto”, „Leone” i „Del-Arte”. Oczywiście nie moglibyśmy zagrać bez wsparcia opiekunów i rodziców – mówi Marcin Sosiński, nauczyciel wychowania fizycznego z Gim 2, który turniej zorganizował wspólnie z Jarosławem Żurkiem.

W trakcie piłkarskich zmagań na rzecz WOŚP-u udało się zebrać 340 zł. Całość tej kwoty organizatorzy przekazali sztabowi Orkiestry z siedzibą w Miejskim Ośrodku Kultury.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o