dzien kobiet5

W słoneczną niedzielę, w dniu 8 marca 2015 r., na zaproszenie Dyrekcji Centrum Kształcenia Ustawicznego Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, na pokazy i zabiegi kosmetyczne, do popularnego „Mechanika”, przybyły Panie i dziewczęta z powiatu olkuskiego.
Usługi świadczone były bezpłatnie przez słuchaczy Szkoły Policealnej Technik usług kosmetycznych i Technik masażysta.
Panie skorzystały z zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, twarz, szyję i dekold, dobranych odpowiednio do cery, oraz poddały się masażowi relaksacyjnemu pleców, karku, dłoni i stóp. Dzień Otwarty z okazji Dnia Kobiet, w nowoczesnym i komfortowym salonie kosmetycznym CKU, okazał się trafnym prezentem dla Pań. Po zabiegach czuję się odnowiona, wyciszona i pełna energii” – podkreśliła jedna z klientek.

dzien kobiet3

„Efekty działania kremów, masek regenerujących, galaretek pielęgnacyjnych, leczniczych substancji wzmacniających stawy, ścięgna i kości, czy egzotycznych specyfików, jakie stosujemy u naszych Gości, nie zastąpią sprawnych dłoni kosmetyczek i masażystów. Umiejętności, jakie pod kierunkiem doświadczonych fachowców nabywamy w Szkole Policealnej, zaprocentują w naszej przyszłej zawodowej działalności” – wypowiada się Pani Joanna Dyba, słuchaczka Technikum usług kosmetycznych.
„Kierunek masażu w prawo – to działanie pobudzające, a w lewo-tonizujące” – wyjaśnia  klientkom zasady masażu Pan Robert Tracz – słuchacz Szkoły Policealnej Technik masażysta. „Niektóre elementy masowania można samemu powtórzyć w domu” – dodaje Pan Robert.

dzien kobiet6

Dźwięki muzyki relaksacyjnej, wonne olejki, a przede wszystkim efekty masażu i kosmetycznych zabiegów, z pewnością będą przypominać Paniom o Dniu 8 marca 2015, mile spędzonym w olkuskiej Szkole przy ul. Górniczej 12.

Warto zaznaczyć, że CKU ZS Nr 1 w Olkuszu, nieodpłatnie kształci w Szkole Policealnej, m. in. w zawodach Technik usług kosmetycznych i Technik masażysta. Każdy może zdobyć tytuł Technika i uprawnienia zawodowe.

Iwona Rams ZS Nr 1 w Olkuszu

dzien kobiet

dzien kobiet2

dzien kobiet4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze