logo_zielone_swiatlo

Działający przy Stowarzyszeniu „Wszyscy dla Wszystkich” Klub „Zielone Światło” w Olkuszu serdecznie zaprasza mieszkańców Olkusza na promocję szczególnego tomiku „Drzewo życia”, będącego następstwem Konkursu Literackiego na wiersz i opowiadanie oraz konkursu na ilustrację pt: „Moje doświadczenia  w walce z nowotworem”. 

Promocja unikatowego tomiku odbędzie się w Klubie „Przyjaźń” przy ul. Legionów Polskich 14 w dniu 24 maja br. o godzinie 17.00. W trakcie promocji prezentowana będzie wystawa wszystkich ilustracji  stanowiących oprawę graficzną tomiku oraz wystawa artystycznych biustonoszy – symbolu „Amazonek”. Podczas promocji odbędzie się także wyprzedaż po atrakcyjnej cenie przedmiotów (obrazy, ceramika, itp.),  które nie znalazły nabywców podczas II Aukcji Dobroczynnej. Całość uświetni koncert muzyczny w wykonaniu młodych olkuskich artystów.

Jednocześnie informujemy, że spotkania Klubu „Zielone Światło” będą się odbywać w każdy piątek od godziny 18 – 20 w Klubie „ Przyjaźń” na osiedlu Pakuska, a nie jak dotychczas w środy. Za zmiany serdecznie przepraszamy.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze