1

19 maja, podczas IX Chrzanowskiej Wiosny Artystycznej im. Aliny Szczupider „A w sercu ciągle maj…”, Olkuski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy MOK otrzymał zaszczytne pierwsze miejsce i piękny puchar.

Celem Wiosny Artystycznej jest zaprezentowanie dorobku artystycznego zespołów działających pod patronatem uniwersytetów trzeciego wieku. Często właśnie ten trzeci wiek jest okresem, kiedy ludzie odkrywają w sobie nowe talenty, nowe pasje i po prostu… odważnie i z zapałem je realizują. Dlatego przy uniwersytetach trzeciego wieku działa wiele grup artystycznych mających imponujący dorobek, mogących się poszczycić wieloma wspaniałymi dziełami czy znakomitymi występami. Tak też jest z naszym UTW. Bogactwo form i treści, pasja, talenty, cała dusza włożona w działanie… i to przekłada się na sukcesy.

2

Podczas tegorocznego przeglądu artystycznego w Chrzanowie OUTW reprezentowali: Grupa Malarska prowadzona przez Klaudię Zub-Piechowicz ze swoimi cudnymi obrazami, Chór pod dyrekcją Mirosławy Nadymus, Anna Sułek i Bożena Niewiara prezentujące rękodzieło artystyczne, zespół ATRAM i wreszcie znakomita para taneczna – Krystyna Wodecka i Stanisław Serafin.

Każdy z uniwersytetów biorących udział w IX Chrzanowskiej Wiośnie Artystycznej zaprezentował się bardzo pięknie, barwnie i ciekawie, jednak puchar Prezesa UTW w Chrzanowie trafił do OUTW za całokształt działań artystycznych.

3

Gratulacje dla utalentowanych studentów Olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, gratulacje dla wszystkich pełnych pasji instruktorów, gratulacje dla Koordynatorki OUTW Zdzisławy Gardeły, która to wszystko tak wspaniale ogrania i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

MOK Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze