TRIPolandnagrodyToyota 1

Firma TRI (Poland), lider wśród producentów antywibracyjnych części samochodowych, a zarazem jedno z większych przedsiębiorstw na terenie Wolbromia, została wyróżniona wśród kilkuset europejskich dostawców Toyota Motor Europe srebrną nagrodą „Supplier Award For Achievement” za rok 2014 w kategorii Terminowość Dostaw. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w 26 marca b.r. w Brukseli na specjalnym dorocznym spotkaniu Annual Business Meeting. Przyznając tę nagrodę, TME oceniała nie tylko terminowość dostaw produktów, lecz także elastyczność firmy oraz całokształt współpracy. Z sukcesu zakładu cieszy się nie tylko kadra zarządzająca, ale także pracownicy, którzy na co dzień przyczyniają się do osiągnięć firmy.

TRI (Poland) uhonorowana została również trzema wyróżnieniami “Certificate of Recognition” w kategoriach: Zarządzania Projektami, Koszt oraz Jakość produktów. Zakład utrzymuje pozycję czołowego dostawcy TME już od roku 2001, a tegoroczny sukces jest tym większy, że po raz pierwszy firma została nominowana w aż w czterech spośród pięciu kategorii.

– Wyróżnienia nie byłyby możliwe bez wysiłków naszych pracowników, zarówno z fabryki w Wolbromiu, jak i zagórskiego oddziału TRI (Poland), który został uruchomiony w sierpniu 2013 r. To dzięki ich sumiennej pracy i zaangażowaniu wciąż jesteśmy w czołówce najlepszych dostawców, za co pragnę wszystkim serdecznie podziękować – powiedział Takanobu Nanno, prezes TRI (Poland).

Wolbromska TRI (Poland), która powstała w 1999 r. jest firmą-córką japońskiego koncernu Sumitomo Riko Company Limited (od 1 października 2014 r. koncern nosi nową nazwę, poprzednio – Tokai Rubber Industries). W wolbromskim zakładzie oraz w oddziale firmy w Zagórzu k. Sanoka produkowane są części antywibracyjne oraz dźwiękochłonne elementy uretanowe, głównie dla czołowych producentów samochodowych, zarówno japońskich jak i europejskich.

TRIPolandnagrodyToyota 2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miodzio
miodzio
8 lat temu

😆 masakra ale glupoty piszecie pismaki olkuskie to ma byc rzetelny artykul

gulu
gulu
8 lat temu

jaja sobie robicie?obóz pracy i nic więcej! a śmietankę spijają ci co nic nie robią!! wszechobecne kumoterstwo panuje w tej firmie!!!

marko
marko
8 lat temu

Już na zdjęciu widać ,że to obóz pracy. Nawet pracownicy w biurze chodzą w mundurkach 😆

Pracownik
Pracownik
8 lat temu

Cieszą się tylko osoby pracujące w biurze a na produkcji to trzeba zapytać 😥