zielone swiatlo inwad

W niezwykłą podróż dookoła świata wybrali się w sobotę 30.06.2012 r. członkowie Klubu „Zielone Światło” oraz ich bliscy. To uwieńczenie pracowitego i intensywnego półrocza wszystkich sympatyków Klubu. „Zielone Światło” wyjechało do Parku Miniatur w Inwałdzie.

Park Miniatur to niezwykłe, znakomite miejsce dla całej rodziny, to magiczne miejsce, gdzie w pigułce można zobaczyć słynne budowle świata i Polski. Każdy może poczuć się tutaj jak olbrzym spacerując obok Koloseum, stojąc przy Big Benie czy „siadając” na Sfinksie. Modele słynnych zabytków są doskonale wykonane, wyglądają jak prawdziwe.

Podczas międzykontynentalnej podróży m.in. przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk Klubowicze podziwiali miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego   z tych państw. W ciągu zaledwie jednego dnia stanęli pod Wieżą Eiffla, na Placu Św. Piotra, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumującej w kanale wodnym otaczającym Plac Św. Marka czy koło Muru Chińskiego. Wszystkich zafascynowała świątynia Tadż Mahal, Łuk Triumfalny, Statua Wolności.

Po podróży dookoła świata nadszedł czas na odpoczynek na ławeczkach w urokliwych zakątkach parku, ciesząc się widokiem pięknego ogrodu i kolorowych kwiatów. Pobyt w tym „świecie marzeń” to wspaniały relaks, odskocznia od codzienności i możliwość spędzenia chwil w otoczeniu najpiękniejszych budowli świata. Klubowicze w pełni na tę podróż zasłużyli.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze