Otwarte dla wszystkich chętnych treningi tenisa stołowego w Jaroszowcu zamieniły się w turniej o Puchar Prezesa Uczniowskiego Ludowego Klubu Tenisa Stołowego w Jaroszowcu. Przez blisko dwa miesiące uczestnicy, bez względu na wiek i stopień umiejętności, toczyli pojedynki przy stołach.
Co tydzień w piątkowe popołudnia zawodnicy spotykali się w sali gimnastycznej miejscowej szkoły podstawowej. Uczestników podzielono na dwie grupy wiekowe: uczniów szkół podstawowych oraz starszych. Aby każdy mógł się sprawdzić, grano tzw. systemem drabinkowym.

W klasyfikacji końcowej uczniów szkół podstawowych na pierwszym miejscu uplasował się Kacper Majewski z Jaroszowca, przed Kamilem Nowakiem z Jaroszowca i Karoliną Gil z Chełma Grabie. Na kolejnych miejscach uplasowali się Maciej Lorek i Dawid Borówka z Jaroszowca, Katarzyna Bugaj i Szymon Bugaj z Chełma, Patryk Chmura, Bartosz Trepka i Filip Adamczyk z Jaroszowca. Wśród starszych graczy wygrał Karol Sułkowski z Bydlina, miejsca na podium przypadły też Mateuszowi Wieczorkowi z Jeżówki i Tomaszowi Olesiakowi z Zalesia Golczowskiego. Dalsze miejsca zajęli: Jarosław Tomsia z Bydlina, Łukasz Wypchał z Zalesia Golczowskiego, Jacek Mentel z Olkusza, Przemysław Wypchał z Zalesia Golczowskiego, Łukasz Gil z Chełma, Maciej Waśniowski z Jaroszowca, Martyna Banyś z Zarzecza, Jacek Trzeciak z Olkusza, Karol Nocoń z Jaroszowca i Przemysław Micorek z Olkusza.
Turniej sędziowali Barbara i Henryk Swędziołowie. Na najlepszych zawodników czekały puchary. Trzy najlepsze osoby w każdej z konkurencji otrzymały nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze