wigilia bukowno 2017

W sobotę na placu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury bukowianie wzięli udział w VII Wigilii dla mieszkańców, zorganizowanej przez Burmistrza Miasta Bukowno, MOK i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bukownie.

Świąteczne życzenia złożyli mieszkańcom przedstawiciele lokalnych władz, jednostek organizacyjnych oraz miejscy radni. Po poświęceniu opłatków przez proboszcza parafii pw. św. Andrzeja Boboli ks. Wojciecha Tkacza oraz wspólnej modlitwie bukowianie składali sobie najlepsze świąteczne życzenia.

wigilia bukowno 2017 2

 Z występem artystycznym zaprezentowały się przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola, z Przedszkola Sióstr Prezentek, a także wychowankowie Świetlicy Środowiskowej „Ogniki”. Kolędy i świąteczne piosenki zabrzmiały również w wykonaniu solistów sekcji wokalnej MOK-u, Studia Efendi Clue oraz lokalnych zespołów.

Podczas spotkania, tradycyjnie, wręczono nagrody i dyplomy laureatom Mikołajkowego Konkursu Piosenki, który odbył się w grudniu w bukowieńskim MOK-u, a osoby i instytucje, które wsparły sobotnią Wigilię, zostały uhonorowane statuetkami „Anioły Serc”.

wigilia bukowno 2017 3

Przybyłych na uroczystą Wigilię uraczono smacznymi świątecznymi potrawami przygotowanymi przez zaprzyjaźnionych restauratorów.

{joomplu:73438}{joomplu:73420}{joomplu:73429}

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aaa
aaa
5 lat temu

tu przynajmniej bez polityki