rsm logo ok1

Jeszcze przez ponad dwa tygodnie można zgłaszać kandydatów do konkursu „Wolontariusz Roku 2014”. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: najlepszy wolontariusz w mojej organizacji, najlepszy wolontariusz – uczeń, najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu.

Jubileuszowa, piata edycja konkursu realizowana jest przez  Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu w ramach zadania „Potrzebujesz mnie – więc jestem”, finansowanego przez Województwo Małopolskie. – Konkurs ma na celu uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat i pracujących bezinteresownie dla dobra innych. Jak co roku, także i tym razem mamy nadzieję, że nagrody dla najwytrwalszych społeczników będą inspiracją dla innych – mówi wiceprezes „Res Sacra Miser” Mateusz Wysocki.

Zgłoszenia do konkursu „Wolontariusz Roku 2014” należy składać w siedzibie Stowarzyszenia (budynek „Społem” PSS w Olkuszu, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12 pok. 20) do 31 października  2014 roku do godz. 15.00. Konieczne jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.rsm.olkusz.pl. Tam również znajduje się szczegółowy regulamin konkursu. W zgłoszeniu trzeba uzasadnić swój wybór oraz opisać osiągnięcia kandydata. Zwycięzców poznamy podczas VII Targów Wolontariatu, które odbędą się 4 grudnia.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pavv
pavv
8 lat temu

Wolontariusza poszukuję. Trzeba wykopać rowy pod fundamenty. Ze 2000 m tego będzie. Gratis woda kranowa i toaleta w krzakach. Praca od 7:00 do 20:00 od poniedziałku do niedzieli. Wolna jedna niedziela w miesiącu.

Mateusz_S
Mateusz_S
8 lat temu
Odpowiedz do  pavv

Taki wolontariat to bez problemu z Urzędu Pracy się dostaje.

pavv
pavv
8 lat temu
Odpowiedz do  Mateusz_S

Próbowałem. Wszyscy „wolontariusze” uciekli w ciągu 2 sekund.