zapraszamy_europe

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, żeby pojechać do Brukseli i zwiedzić najważniejsze instytucje europejskie, a lubisz robić zdjęcia i kręcić filmy, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

W związku z przejęciem przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej 1 lipca tego roku, do Krakowa i całej Małopolski zjadą się goście z całej Europy. Warto pokazać im, jak u nas jest pięknie i zachęć do zwiedzenia nie tylko Krakowa, ale innych miejscowości oraz pięknych zakątków. Małopolski Urząd Wojewódzki i eurodeputowana Róża Thun zainicjowali konkurs „Zaproś Europę do Małopolski!”. Aby w nim wziąć udział wystarczy być mieszkańcem Małopolski powyżej 14. roku życia oraz nadesłać fotografię lub film, których treść będzie zaproszeniem do odwiedzenia Małopolski. Mieszkańcy powiatu olkuskiego mogą nadesłać materiały dotyczące swojego miejsca zamieszkania, a takich przecież nie brakuje. Organizatorzy mówią, że czekają na interesujące, humorystyczne, intrygujące prace, po zobaczeniu których delegaci z Europy będą chcieli pozostać u nas dłużej i aktywnie spędzić ten czas. 

W konkursie można brać udział indywidualnie albo zbiorowo. Prace konkursowe należy wysyłać do 6. maja 2011 roku na adres: Biuro Prasowe, Małopolski Urząd Wojewódzki, ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, z dopiskiem „Zaproś Europę do Małopolski!”. Wszystkie potrzebne informacje są umieszczone na stronach internetowych Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz na stronie Róży Thun.

Nagrodą dla najlepszych jest wizyta studyjna w Brukseli jesienią 2011 roku oraz kamera i aparat fotograficzny.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o