sport siatka4

Od siedmiu lat Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza na siatkarski „Mecz Pokoleń”. Co roku do „Mechanika” zjeżdżają nie tylko nauczyciele i przyjaciele szkoły, ale przede wszystkim jej absolwenci. To właśnie z myślą o nich powstał ten turniej.

Przez wszystkie lata nie zmienił się cel imprezy. „Mecz Pokoleń” to przede wszystkim okazja do tworzenia pozytywnego klimatu do spotkań i zacieśniania więzi absolwentów ze szkołą. Turniej to również świetna szansa na propagowanie aktywnych form wypoczynku i popularyzacji zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair-play.

Tegoroczny „Mecz Pokoleń” zaplanowano na sobotę 12 marca. Nie zmienia się miejsce zmagań – sala gimnastyczna w „Mechaniku”, przy ul. Górniczej 12. Do dnia imprezy przyjmowane będą zgłoszenia drużyn drogą telefoniczną bądź mailową u głównej organizatorki turnieju Agaty Ostrowskiej (tel. 512-438-696, mail: ostrowska.aga@interia.pl). Chęć uczestnictwa w turnieju można też zgłosić osobiście w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego w ZS nr 1.

– Jak zwykle zawody odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Gwarantujemy miłą i sympatyczną atmosferę, dobrą zabawę oraz wspomnienia przy kawie – mówi Agata Ostrowska.

W ubiegłym roku najlepsza pod siatką okazała się ekipa pn. „Reche-Teche”, która w finale pokonała „Kombajn do zbierania kur po wioskach”. Czy w tym roku będzie podobnie? Boisko pokaże.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze