1

28 czerwca w świetlicy w Troksie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu odbyło się zakończenie roku sekcji plastycznej połączone z wystawą prac. Chociaż większość dzieci wyjechała już na wakacje, sporo ich, wraz z mamami, zebrało się, aby pochwalić się swoimi pięknie wyeksponowanymi dziełami. Na zakończenie roku przybyła Dyrektor MOK Małgorzata Żurek, które wyraziła uznanie dla prac młodych artystów.

W spotkaniu uczestniczyli też: Grażyna Praszelik-Kocjan, Michał Mączka, Kierownik Działu Artystycznego oraz sołtys Krystyna Pandel.

2

Instruktor plastyki Sylwia Grossmann każdemu z dzieci wręczyła dyplom pamiątkowy, a na dużym plakacie uczestnicy sekcji plastycznej pisali swoje imię lub rysowali logo.

3

Dyplomy otrzymali lub odbiorą po wakacjach: Jakub Ćwik, Weronika Piątek, Jakub Świda, Dominik Świda, Julia Szewczyk, Aleksandra Trepka, Szymon Kamionka, Szymon Trólka, Roberto Vitello, Liwia Gardas, Dominik Karcz, Przemysław Karcz, Szymon Mordaka, Kacper Gardas, Łukasz Gardas, Aleksandra Czarnul, Maja Trólka, Mikołaj Gardas, Kamila Klich, Franciszek Klich, Michalina Ćwik.

4

Jak widać, sporo dzieci mogło cieszyć się uczestnictwem w zajęciach sekcji plastycznej. Co rzadko się zdarza w grupach artystycznych, jest tu przewaga chłopców.

5

Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek. Soki, ciasteczka i domowy sernik, który zrobił furorę. Dzieci wyjaśniały rodzicom, z jakich technik korzystały podczas zajęć, a rodzice podziwiali efekty i rozwijające się talenty swoich pociech.

MOK Olkusz

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze