zdjecie do gazety 1

W dniach 16-22 stycznia 2016 roku w Wiśle przebywała liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu Oyama Karate wraz ze swoimi znajomymi. Kilka dni minęło bardzo szybko i w rodzinnej atmosferze. Uczestnicy pod opieką Sensei Kazimierza Skalniaka -kierownika obozu oraz wychowawców pani mgr Marty Skalniak, pani mgr Doroty Czerwińskiej, pana Grzegorza Furgalińskiego oraz sempai Kingi Skalniak zwiedzili wraz z przewodnikiem Rezydencję Prezydentów RP w Wiśle, zabytkową Kaplicę, oczywiście zjeżdżali na sankach, była wizyta w muzeum Adama Małysza, wizyta pod skocznią imieniem Adama Małysza w Wiśle Malince, wyjazdy ciuchcią „Martusią” po Wiśle oraz okolicznych miejscowościach i ciekawe opowieści przez przewodnika. Był kulig w pięknej scenerii, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka, treningi przygotowujące do egzaminu oraz Mistrzostw Polski w Kata w Olkuszu, wybór najlepszych pokoi (porządki). Spacery do centrum Wisły, zakup pamiątek, spacer Aleją Gwiazd, wycieczka do Ustronia i odwiedzenie w drodze powrotnej Szczyrku. Sporo pamiątkowych zdjęć. Jak podkreślały dzieci i kadra było fajnie tylko za szybko „biegł” czas, oczywiście nie wolno narzekać, że coś fajnego się skończyło tylko trzeba się cieszyć, że mogliśmy tak przyjemnie go spędzić.

zdjęcie do gazety2

 

Podziękowania należą się kadrze, uczestnikom, panu kierowcy, pracownikom ośrodka za świetną atmosferę. Rodzicom i opiekunom dziękujemy za znakomite przygotowanie dzieci. Gratulujemy wszystkim zdanego egzaminu i życzymy dalszej pracy nad sobą. Przed nami przygotowania do letniego obozu, tym razem jedziemy do Świnoujścia, ośrodek znajduje się 50 metrów od Morza, warunki są bardzo dobre, już dziś zapraszamy do udziału – ograniczona ilość miejsc, z nami na pewno nikt nie będzie się nudził.

zdjęcie do gazety3

12.marca 2016 roku w Olkuszu odbędą się XXII Mistrzostwa Polki OYAMA PFK w Kata. Mistrzostwa odbędą się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Pana Romana Piaśnika. Głównym Organizatorem jest Jurajski Klub OYAMA Karate w Olkusz, a Współorganizatorem MOSiR w Olkuszu.
Już dziś zapraszamy , warto zaznaczyć, że w 2016 roku obchodzimy 25 lecie OYAMA Karate w Polsce. Możemy z radością mówić o wielkim sukcesie organizacyjnym i sportowym. To nie przypadek, tylko wynik bardzo dużej aktywności wszystkich związanych z OYAMA Karate oraz Założyciela Hanshi Jana Dyducha 8 dan.
OSU!!!

Jurajski Klub Oyama Karate

zdjęcie do gazety4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze