Nagrody dla nauczycieli. Późno, ale są

wasze interwencje noweTrochę to trwało, ale w końcu obiecane pieniądze trafiły na konta nagrodzonych nauczycieli z gminy Olkusz. Zainteresowani nie kryli rozgoryczenia, że muszą tak długo czekać na obiecane pieniądze.

- Od Dnia Edukacji Narodowej minęły już prawie dwa miesiące, a o przyznanych nagrodach dla nauczycieli nic nie wiadomo. Dostaliśmy jedynie dyplomy, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Kiedy możemy spodziewać się obiecanych nagród? - pytał jeden z pedagogów olkuskiego gimnazjum.

Odpowiedzi przyszły dwie, obie z magistratu – jedna na wskazane konta, druga od rzecznika urzędu. - Przelewy zostały wykonane 30 listopada, czyli niezwłocznie po sesji rady Miejskiej, na której zwiększono środki na wynagrodzenia dla pracowników oświaty – wyjaśnia Michał Latos.

Dzień Edukacji Narodowej przypada na 14 października. Rachunek jest więc prosty. Nagrodzeni nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Olkusz na swoje pieniądze musieli czekać ponad półtora miesiąca. - Wiadomo, że późno, ale najważniejsze, że są, bo teraz w naszym środowisku wobec reformy jest wiele niewiadomych – komentuje jedna z nagrodzonych.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!