VI Festyn Rodzinny Osiedla Centrum [ZDJĘCIA]

Festyny Rodzinne Osiedla Centrum na trwałe wpisały się już w harmonogram wakacyjnych imprez w Olkuszu. Organizowane rokrocznie na placu przy Miejskim Domu Kultury, za każdym razem gromadzą  rzeszę okolicznych mieszkańców. Nie inaczej było w minioną sobotę, 5 sierpnia 2017 r.

Tradycyjnie otwarcia imprezy dokonał Henryk Gamrat – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Olkuszu oraz przewodniczący Zarządu Osiedla Centrum i główny organizator festynów. Zaraz po nim życzenia dobrej zabawy przybyłym złożył także Roman Piaśnik - burmistrz Miasta i Gminy Olkusz.

Na uczestników festynu czekały różnorodne atrakcje. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli znaleźć tutaj coś dla siebie. Były więc występy artystyczne oraz konkurencje sportowe. 

festyn osiedle centrum 2017 1
Stałym elementem festynu są sportowe i artystyczne zabawy dla dzieci oraz całych rodzin. Pracownicy olkuskiego MOSiR-u przygotowali dla najmłodszych zawody m. in. w rzucaniu do celu czy rodzinny slalom. Chętnych do sprawdzenia swoich sportowych umiejętności nie brakowało. Najlepsi w każdej z konkurencji otrzymali atrakcyjne nagrody, m. in. akcesoria komputerowe i tablet.

Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanego zamku, zjeżdżalni oraz suchego basenu. Na scenie zaprezentowali się soliści Miejskiego Ośrodka Kultury oraz zespół muzyczny ZENIT-BAND. Organizatorzy zapewnili także poczęstunek, a na dzieci czekały także słodycze i napoje. Kulminacyjnym punktem imprezy był pokaz sztucznych ogni.

festyn osiedle centrum 2017 2

Głównym organizatorem i sponsorem VI Festynu Rodzinnego był Zarząd osiedla Centrum oraz gmina Olkusz, przy współpracy olkuskich instytucji: MOK - u oraz MOSiR - u.

Fundatorami nagród byli: Przedsiębiorstwo Kanita z Olkusza, PSS Społem w Olkuszu, Firma GAMEX z Osieka, Przedsiębiorstwo Wobud z Olkusza, Firma Maxi-Zu z Olkusza, Sklep Komputerowy Maxicom PC, Przedsiębiorstwo Lody Rabenda oraz Firma Interkonekt – lokalny operator sieci światłowodowej FIBER. Materiały promocyjne przekazał Urząd Miasta i Gminy Olkusz. Plakaty bezpłatnie wydrukowała drukarnia Grafpress Łukasz Kajda. Catering i serwowanie potraw wykonała Firma Sokół z Olkusza.

VI Festyn Rodzinny Osiedla Centrum – 05.08.2017_80 VI Festyn Rodzinny Osiedla Centrum – 05.08.2017_71 VI Festyn Rodzinny Osiedla Centrum – 05.08.2017_35

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!