festyn pomorzany 1

Czerwiec to miesiąc zabaw, festynów i imprez z okazji Dnia Dziecka. Ostatnio świętowali mieszkańcy osiedla Pomorzany, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się na miejscowym boisku. Imprezę zorganizował zarząd osiedla.

– Dzień Dziecka to najradośniejsze, najbardziej roześmiane święto. Z tej okazji życzę dzieciakom miłości i bezpieczeństwa, które sprawią, że będą pewniej kroczyć przez życie. Dzisiejszy dzień będzie wypełniony zabawą i radością. Jest to możliwe dzięki ludziom o wielkich sercach – naszym
 darczyńcom. Jednym z najgłębszych sekretów życia, dających wiele radości i satysfakcji, jest wszystko to, co robimy dla innych. Warto pomagać. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za ich dar serca – tak przywitała wszystkich przewodnicząca zarządu osiedla Pomorzany Barbara Łaskawiec.

Tego dnia dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 6 prowadzili konkursy artystyczne i sportowe zfestyn pomorzany 2 atrakcyjnymi nagrodami. Każdy mógł wziąć udział w loterii fantowej „Koło fortuny”. Pieniądze z loterii zostaną przeznaczone na kolejną wspólną zabawę. Po sprawdzeniu swoich artystycznych i sportowych umiejętności na dzieci czekały paczki ze słodkościami i kiełbaski. Na Pomorzanach nikt się nie nudził – dorośli bawili się na zabawie tanecznej, a wieczorem wszyscy dopingowali naszą piłkarską reprezentację w meczu z Czechami w specjalnej strefie kibica.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o