Dwudniowe przedświąteczne warsztaty fryzjerskie w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu prowadzone przez zwycięzcę finału MATRIX TALENT – Piotra Mazurkiewicza dla organizatorów i uczestników na pewno należeć będą do niezapomnianych. Przygodą było zetknięcie z barwną osobowością Pana Piotra, obserwowanie go podczas pracy, a przede wszystkim udział w zaaranżowanym przez Mistrza pokazie fryzur. Uczniowie technikum usług fryzjerskich dowiedzieli się, że fryzjer XXI wieku to jednocześnie stylista i psycholog, który w każdej kobiecie potrafi odkryć DIVĘ, czyli pełną kobiecości i żądną aprobaty świata królową.

Fryzury proponowane przez Pana Piotra miały podkreślać naturalne piękno modelek i wydobywać charakter. Wśród technik królowało ombre, czyli trend podwójnego, przenikającego się koloru, który zdecydowanie rozjaśnia i łagodzi rysy twarzy, był też sztuczny odrost, pogłębianie i uwypuklenie fryzury kolorem np. przez dodanie pastelowych malinowych i morelowych pasm. Punktem kulminacyjnym imprezy było zaplanowane na godzinę 16:00 show na czerwonym dywanie, na które złożyły się: efektowna scenografia, doskonale wystylizowane modelki, szalone kreacje, tworzenie fryzur na żywo. Warto wspomnieć, że obok uczennic wystąpiły przedstawicielki Grona Pedagogicznego, co czyniło pokaz jeszcze bardziej atrakcyjnym dla społeczności szkolnej. Całość zwieńczyły podziękowania, kwiaty, wspólne zdjęcia oraz… występ solowy Pana Piotra dedykowany organizatorowi imprezy – Pani Darii Muzyce – Wesołowskiej. Chciałoby się jeszcze, ale czas szybko płynie…cóż: „ Do zobaczenia Panie Piotrze!”

Tekst nadesłany przez ZS nr 4 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sławomir Kowalski
15 dni temu

Świetny artykuł. https://yokonail.pl/salon-kosmetyczny-tarnowo-podgorne/ – co myślicie o voucherach w takich miejscach?

nikil
nikil
2 miesięcy temu

Bardzo ciekawy występ swoją drogą. Więcej takich. Pamiętam jak w w tym https://ihelpyou.pl/serwis-xiaomi-poznan/ serwisie telefonów opisywali też, że działają w Olkuszu i Poznaniu

Anna Kozierska
5 miesięcy temu

Jeśli ma być naprawdę fajnie i wesoło, to polecam to centrum spa – https://moonlightspa.pl/ Masa atrakcji, rozrywek, będzie się działo. I to jest słuszny kierunek.