czarny kon polfinaly juniorow

 

W dniach 8-15 listopada 2014 r, odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014; które były ostatnią okazją, żeby wywalczyć awans do Finałów Mistrzostw Polski Młodzików lub Juniorów w roku 2015.

W związku ze zmianami zasad kwalifikacji do Karpacza zawitało sporo osób z całej Polski , łącznie 224 osoby walczyły o awans do tych najważniejszych szachowych zawodów w Polsce.

 

W grupie do lat 11 walczyło 30 zawodników ,jednym z nich był zawodnik UKS Czarny Koń Olkusz -Tomek Bąchór, który jako 10- latek szykował się na ciężka walkę o awans, ponieważ w Półfinałach grały nie tylko osoby, którym się nie powiodło na makroregionach, ale też tacy którzy z różnych względów swoje rozgrywki makroregionalne odpuścili i ustawili się na awans w Półfinałach.Gra była bardo zacięta do ostatniej partii ,ostatecznie Tomek zajął II miejsce nie przegrywając żadnej partii i tym samym awansował do Finałów Mistrzostw Polski na 2015 r. Podsumowując wyjazd przyniósł wiele bezcennych doświadczeń, które pomogą się przygotować się do Finałów Mistrzostw Polski.

UKS Czarny Koń Olkusz

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze