zumba

ZS Nr 1 w Olkuszu aktywnie włącza się do życia społeczno-kulturalnego Olkusza i powiatu. Organizuje atrakcyjne wydarzenia o charakterze środowiskowym m. in. Rocznicowe Zloty Motocyklowe, okolicznościowe zabiegi kosmetyczne i masaże wykonywane przez słuchaczy Szkoły Policealnej ZS Nr 1.
W dniu 24 października 2015 r.  w popularnym „Mechaniku” odbyła się bezpłatna impreza otwarta dla wszystkich mieszkańców Olkusza i powiatu – ZUMBA FITNESS 2015. Przedsięwzięcie ma charakter cykliczny. Jego celem jest zapewnienie społeczności szkolnej i mieszkańcom naszej małej ojczyzny wypoczynku pro-fitness jako odskoczni od trudów dnia codziennego.

zumba 2

„Po pięciu dniach umysłowej pracy związanej nieodzownie ze stresem, wszystkim przyda się duża dawka energii. Równowaga psychiczna jest nierozerwalnie związana z dobrą kondycją fizyczną. Serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy z ZUMBĄ – tańcem łączącym  fitness i słoneczne tańce południowoamerykańskie” – podkreśliła Dyrektor ZS Nr 1 Pani Aldona Nowicka otwierając imprezę.

zumba 3

ZUMBA to taniec dla każdego. Charakteryzuje się łatwymi do zapamiętania krokami, sprzyja modelowaniu figury, wpływa na  wspaniałe samopoczucie,  pozwala spalić zbędne kalorie, wyzwala hormony szczęścia,  koordynuje umysł, duszę i ciało.
Uczestnicy świetnie się bawili przy Zumba Fitness prowadzonej przez Małgorzatę Snopczyńską-Anouar, instruktorkę z Klubu Harmonia Fitness z Krzeszowic. Kształcili swoje umiejętności w tańcu CHA-CHA prowadzonym przez nauczycielkę WF Panią Karolinę Tarkowską   oraz  wieloletnią tancerkę Panią Beatę Tokarz. Świetną rozrywkę zapewnił także pokaz Cheerleaderek z AP MAM TALENT z Krzeszowic.

zumba 4

Losowano nagrody i gadżety otrzymane od sponsorów m. in. karnety na darmowe zajęcia fitness w Klubie Harmonia Fitness, talony na lody od cukierni i lodziarni MELBA. Chętni mogli skorzystać z bezpłatnego masażu relaksacyjnego oraz z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych: pielęgnacyjnych i upiększających. Słodki poczęstunek ufundowała cukiernia i lodziarnia MELBA.

zumba 5

W październikową sobotę na ogromnej sali gimnastycznej „Mechanika” było żywiołowo, spontanicznie, radośnie, gorąco i energetycznie. Koordynatorkami przedsięwzięcia były Panie – Dagmara Chorzępa i Karolina Tarkowska.

Iwona Rams ZS Nr 1 w Olkuszu

zumba 6

zumba 7

zumba 8

zumba 9

zumba 10

zumba 11

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze