plakat michalek kalis

Już w najbliższą niedzielę, 20 grudnia od godz. 16:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu będzie można włączyć się do akcji charytatywnej na rzecz cierpiącego na siatkówczaka Michałka Kalisia. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

To już tradycja, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Olkusz wspólnie z MOSiR-em przygotowują imprezę, dzięki której na usta chorych dzieci i ich rodziców wracają uśmiechy. Wzorem poprzednich lat, w akcję mocno angażują się piłkarki ręczne – na ich zaproszenie odpowiada wiele osób, także i tych ze świata sportu. W tym roku przeciwnikiem Srebrnych Lwic w meczu pokazowym będzie ich ligowy rywal – MTS Żory. Dodatkowo w niedzielne popołudnie przy Wiejskiej będzie można obejrzeć Aeroshow przygotowane jak zwykle przez Bolesława Szymskiego, taneczne akrobacje w wykonaniu 8-letniej Amelii Dessauer uczestniczki programu „Mam Talent”, a także pokaz akrobatyczny UKS Korony Olkusz.

Podczas trzygodzinnej akcji prowadzona będzie zbiórka publiczna na rzecz 1,5 rocznego Michałka Kalisia, który z nowotworem oka zmaga się przez większość swojego krótkiego życia. Leczenie chłopca jest bardzo drogie. Jego rodziców nie stać na sfinansowanie kosztownych zabiegów i stąd prośba o pomoc dla małego zucha.

Obecność na trybunach potwierdziło już wielu samorządowców i pracowników magistratu. Z pewnością nie zabraknie również przedstawicieli lokalnych firm, a także ludzi o szlachetnych sercach. Daj się zaprosić i Ty!

Początek Gwiazdkowego Turnieju Charytatywnego „Walczymy o uśmiech Michałka” w niedzielę o godz. 16:00.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nadina
Nadina
6 lat temu

Włączmy się wszyscy do walki o uśmiech Michałka. Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat:-)

Miś
Miś
6 lat temu

Bardzo ładnie. Będziemy na pewno!!!