food trucki

W listopadzie ubiegłego roku po raz pierwszy na olkuski rynek zawitały food trucki, przyciągając na starówkę setki mieszkańców. Powtórka ze ,,smacznego weekendu” już w połowie maja!

To będzie drugie wielkie święto street slow food. Na dwa dni miejski rynek zamieni się w jedno z najbardziej pachnących i smakowitych miejsc w regionie. Do Olkusza zjadą się najlepsze food trucki z całego kraju i będą kusić swoimi przysmakami z czterech stron świata.

Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie aromatyczna kawa, będą pyszne desery, krwiste burgery oraz dietetyczne sałatki. Na dokładkę strefa DJ-ów z muzyką na żywo oraz miejsce przygotowane z myślą o najmłodszych z animacjami.

Festiwale food trucków to nie tylko świetna okazja do skosztowania kuchni z różnych zakątków globu, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Główną ideą II Zlotu Food Trucków jest promowanie zdrowego i wykonanego z ogromną pasją i talentem jedzenia z mobilnych restauracji.

Przygotujcie się na pełen kulinarnych uniesień weekend z najbardziej aromatycznymi kuchniami świata. W dniach 13 i 14 maja warto sobie zarezerwować choćby chwilę na wizytę na rynku, wszak kolejna okazja do spróbowania czegoś nowego nadarzy się „dopiero”, albo „już” jesienią.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze