food trucki

W listopadzie ubiegłego roku po raz pierwszy na olkuski rynek zawitały food trucki, przyciągając na starówkę setki mieszkańców. Powtórka ze ,,smacznego weekendu” już w połowie maja!

To będzie drugie wielkie święto street slow food. Na dwa dni miejski rynek zamieni się w jedno z najbardziej pachnących i smakowitych miejsc w regionie. Do Olkusza zjadą się najlepsze food trucki z całego kraju i będą kusić swoimi przysmakami z czterech stron świata.

Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie aromatyczna kawa, będą pyszne desery, krwiste burgery oraz dietetyczne sałatki. Na dokładkę strefa DJ-ów z muzyką na żywo oraz miejsce przygotowane z myślą o najmłodszych z animacjami.

Festiwale food trucków to nie tylko świetna okazja do skosztowania kuchni z różnych zakątków globu, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Główną ideą II Zlotu Food Trucków jest promowanie zdrowego i wykonanego z ogromną pasją i talentem jedzenia z mobilnych restauracji.

Przygotujcie się na pełen kulinarnych uniesień weekend z najbardziej aromatycznymi kuchniami świata. W dniach 13 i 14 maja warto sobie zarezerwować choćby chwilę na wizytę na rynku, wszak kolejna okazja do spróbowania czegoś nowego nadarzy się „dopiero”, albo „już” jesienią.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o