Brylantowe Gody z Olkuszem

Wydana niedawno książka olkuszanina Ryszarda Ryzy „Moje z Olkuszem Brylantowe Gody” ma już spore grono wiernych czytelników. Najlepiej świadczą o tym licznie przybyli na zorganizowany w olkuskiej siedzibie PTTK wieczór literacki.  

Tragiczny wypadek - nie żyje 24-letni mężczyzna

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych do tragicznego w skutkach wypadku doszło w jednym z zakładów produkcyjnych przy ul. Głowackiego w Olkuszu. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 24-letni mężczyzna.

8 mln złotych na pomysły Małopolan!

8 mln złotych – to kwota, jaka w tym roku została przeznaczona na realizację zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Niebawem mieszkańcy województwa będą mogli zgłaszać swoje zadania. Wcześniej zaplanowano spotkania z ekspertami.

Wstępne wyniki UFG za 2017 rok

Ponad 170 mln złotych kosztują – innych kierowców - nieubezpieczeni i niezidentyfikowani sprawcy wypadków drogowych - wynika z wstępnego podsumowania 2017 roku przez Ubezpieczeniowy Funduszu Gwarancyjny.

ZUS zaprasza na szkolenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenia płatników, księgowych i pracowników biur rachunkowych z Olkusza i okolic.