Darmowe porady prawne na terenie Powiatu Olkuskiego

Artykuł sponsorowany
Powiat Olkuski został objęty działaniem programu nieodpłatnej pomocy prawnej działającym w Polsce od 2016 r.. Wykonanie zadań w ramach programu powierzono samorządom na szczeblu powiatów, które wraz z wybranymi, organizacjami pozarządowymi odpowiadają za jego realizację.

Budynek olkuskiego magistratu nabiera blasku

Ogłoszenie UMiG Olkusz
Mieszkańcy często odwiedzający Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu z pewnością zauważyli zmiany, które zachodzą wewnątrz budynku. Długo oczekiwane remonty pomieszczeń biurowych przyczyniły się do poprawy komfortu obsługi klientów Urzędu. Rozpoczęła się również renowacja elewacji budynku.

Wakacyjne remonty w toku

Wakacje to czas remontów w szkołach i przedszkolach. W niektórych olkuskich placówkach modernizacyjne prace już się zakończyły, jednak większość zaplanowanych wcześniej robót jeszcze trwa.

Kronika policyjna 17 sierpnia

Klucze. Włamanie do sklepu
W nocy 11 sierpnia 2017 roku nieustaleni na chwilę obecną sprawcy włamali się do jednego ze sklepów ogólnospożywczych w Kluczach. Złodzieje ukradli pieniądze w kwocie około 4 tysiące złotych. Sprawą kradzieży z włamaniem zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach.